Feyenoord-trainer Slot hoopt op snelle rentree Giménez en Timber
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord hoopt dat Santiago Giménez en Quinten Timber op tijd fit zijn voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de Europa League. Beide spelers ontbraken in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-0).
Timber is nog niet volledig hersteld van een hersenschudding die hij woensdag heeft opgelopen tijdens het bekerduel met AZ. Giménez heeft last van een kuitblessure. De topscorer uit Mexico wil maandag weer trainen met zijn ploeggenoten. "Maar het is maar de vraag hoe zijn kuit dan reageert", zei Slot op een persconferentie na het duel met Sparta. "Wedstrijden volgen elkaar snel op en je wilt ook geen risico nemen met het oog op het drukke programma dat volgt. Dus dan moeten we daar een weloverwogen keuze in maken de komende dagen."
Timber was zaterdag even bij Feyenoord maar trainde nog niet mee. "Het wordt heel kort dag voor hem richting donderdag", zei Slot. "Wij hebben een zeer kundige arts en die zal geen enkel risico willen nemen. Maar dat ga ik hem ook niet vragen. We zullen afwachten of hij op tijd hersteld is, zo niet gaat iemand anders voor hem spelen."
Feyenoord mist de geblesseerde Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt in het thuisduel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
10 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
14 uur geleden