Feyenoord-trainer Slot hoopt op snelle rentree Giménez en Timber
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord hoopt dat Santiago Giménez en Quinten Timber op tijd fit zijn voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de Europa League. Beide spelers ontbraken in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-0).
Timber is nog niet volledig hersteld van een hersenschudding die hij woensdag heeft opgelopen tijdens het bekerduel met AZ. Giménez heeft last van een kuitblessure. De topscorer uit Mexico wil maandag weer trainen met zijn ploeggenoten. "Maar het is maar de vraag hoe zijn kuit dan reageert", zei Slot op een persconferentie na het duel met Sparta. "Wedstrijden volgen elkaar snel op en je wilt ook geen risico nemen met het oog op het drukke programma dat volgt. Dus dan moeten we daar een weloverwogen keuze in maken de komende dagen."
Timber was zaterdag even bij Feyenoord maar trainde nog niet mee. "Het wordt heel kort dag voor hem richting donderdag", zei Slot. "Wij hebben een zeer kundige arts en die zal geen enkel risico willen nemen. Maar dat ga ik hem ook niet vragen. We zullen afwachten of hij op tijd hersteld is, zo niet gaat iemand anders voor hem spelen."
Feyenoord mist de geblesseerde Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt in het thuisduel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
31 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
3 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden