Feyenoord-trainer Slot hoopt op snelle rentree Giménez en Timber
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord hoopt dat Santiago Giménez en Quinten Timber op tijd fit zijn voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de Europa League. Beide spelers ontbraken in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-0).
Timber is nog niet volledig hersteld van een hersenschudding die hij woensdag heeft opgelopen tijdens het bekerduel met AZ. Giménez heeft last van een kuitblessure. De topscorer uit Mexico wil maandag weer trainen met zijn ploeggenoten. "Maar het is maar de vraag hoe zijn kuit dan reageert", zei Slot op een persconferentie na het duel met Sparta. "Wedstrijden volgen elkaar snel op en je wilt ook geen risico nemen met het oog op het drukke programma dat volgt. Dus dan moeten we daar een weloverwogen keuze in maken de komende dagen."
Timber was zaterdag even bij Feyenoord maar trainde nog niet mee. "Het wordt heel kort dag voor hem richting donderdag", zei Slot. "Wij hebben een zeer kundige arts en die zal geen enkel risico willen nemen. Maar dat ga ik hem ook niet vragen. We zullen afwachten of hij op tijd hersteld is, zo niet gaat iemand anders voor hem spelen."
Feyenoord mist de geblesseerde Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt in het thuisduel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
20 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
28 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
29 minuten geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
3 uur geleden