Feyenoord-trainer Slot hoopt op snelle rentree Giménez en Timber
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord hoopt dat Santiago Giménez en Quinten Timber op tijd fit zijn voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de Europa League. Beide spelers ontbraken in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-0).
Timber is nog niet volledig hersteld van een hersenschudding die hij woensdag heeft opgelopen tijdens het bekerduel met AZ. Giménez heeft last van een kuitblessure. De topscorer uit Mexico wil maandag weer trainen met zijn ploeggenoten. "Maar het is maar de vraag hoe zijn kuit dan reageert", zei Slot op een persconferentie na het duel met Sparta. "Wedstrijden volgen elkaar snel op en je wilt ook geen risico nemen met het oog op het drukke programma dat volgt. Dus dan moeten we daar een weloverwogen keuze in maken de komende dagen."
Timber was zaterdag even bij Feyenoord maar trainde nog niet mee. "Het wordt heel kort dag voor hem richting donderdag", zei Slot. "Wij hebben een zeer kundige arts en die zal geen enkel risico willen nemen. Maar dat ga ik hem ook niet vragen. We zullen afwachten of hij op tijd hersteld is, zo niet gaat iemand anders voor hem spelen."
Feyenoord mist de geblesseerde Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt in het thuisduel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
12 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden