Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot heeft nu wel een leuk weekend

Feyenoord-trainer Slot heeft nu wel een leuk weekend

NIJMEGEN (ANP) - Arne Slot heeft een aanzienlijk leuker weekend dan vorige week. De trainer van Feyenoord boekte zondag met zijn ploeg een klinkende zege bij NEC (1-4), waarmee Feyenoord zich herstelde van de nederlaag een week eerder in De Kuip tegen Vitesse (0-1).

"Vorige week verloren wij als enige club uit de top, de rest won allemaal. Nu waren de resultaten zaterdagavond al dusdanig dat wij nu wat afstand konden nemen", zo doelde Slot op de nederlaag van Vitesse tegen FC Groningen (1-3) en het puntenverlies van AZ tegen SC Cambuur (0-0). "Wij hebben gelukkig gewonnen en de tweede helft ook echt uitstekend gevoetbald. Mijn zondagavond is nu een stuk leuker dan die van vorige week."

Slot zag zijn elftal in de tweede helft over NEC heen lopen. "We gaven niets meer weg en hebben legio kansen gecreëerd. Dat lukt niet zoveel clubs tegen zo'n defensieve tegenstander als NEC. We hebben er wel te lang over gedaan om het verschil op het scorebord te krijgen."

Orkun Kökcü nam de eerste twee doelpunten van Feyenoord voor zijn rekening, uit een strafschop en met een fraai schot van afstand. "Waarom ik niet vaker schiet? Dat is een goede vraag", aldus Kökcü lachend. "Ik kom wel vaker in de positie om dat te doen. Maar ik denk dan: als ik iedere keer ga schieten, dan wordt het te veel. Maar ik heb het in me en ik moet het gewoon vaker doen."

Meer uit Voetbal

Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

41 minuten geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

54 minuten geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

2 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

6 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

6 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

10 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

11 uur geleden