Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord had in de zomerse transfertermijn verdediger Micky van de Ven graag de overstap van FC Volendam naar De Kuip zien maken. "Het klopt dat we op de laatste dag nog met hem bezig zijn geweest", geeft de voormalige AZ-trainer toe op de website van de Rotterdamse club.

"Hij is een zeer talentvolle jongen uit de eerste divisie en we hadden hem heel graag toegevoegd aan onze selectie, voor de lange termijn, maar zeker ook voor de korte termijn. Het is helaas echter niet gelukt en dat gebeurt soms in een transferwindow, zeker op de laatste dag. Dan kunnen dingen niet goed vallen."

Van de Ven verhuisde op 31 augustus naar VfL Wolfsburg, de club van trainer Mark van Bommel. De 20-jarige Noord-Hollander tekende bij de Duitse koploper een contract voor vier jaar. Van de Ven lag bij FC Volendam nog tot medio 2023 vast. Waarschijnlijk had Wolfsburg in financieel opzicht Van de Ven en FC Volendam wat meer te bieden dan de Rotterdamse club.

Transfergeld

"Dat is de moeilijkheidsgraad die er op dit moment bij Feyenoord ligt", erkent Slot. "We kunnen pas handelen op het moment dat we transferinkomsten binnen hebben. En dan kunnen we ook nog maar heel beperkt handelen, omdat we ook nog maar kunnen beschikken over een heel klein beetje transfergeld. Dus als we een speler aantrekken, moet dat met een heel kleine transfersom. Dat is best wel een beetje zoeken naar een speld in een hooiberg, moet ik eerlijk zeggen."

Middenvelder Jens Toornstra is dit seizoen definitief de eerste aanvoerder van Feyenoord, als opvolger van Leroy Fer, die naar Turkije is vertrokken. "Justin Bijlow is onze tweede aanvoerder, als Jens niet speelt, en Marcos Senesi onze derde", geeft Slot aan. "Jens was eerder al na Leroy de tweede aanvoerder van Feyenoord. Het is vrij logisch dat hij nu de aanvoerderspositie heeft, gezien de hiërarchie in de groep en zijn plaats daarin."

Meer uit Voetbal

Laat doelpunt Aston Villa bezorgt Arsenal tweede nederlaag

BIRMINGHAM (ANP) - Een treffer van Emiliano Buendía heeft Aston Villa de overwinning bezorgd op Arsenal: 2-1. Het was pas de tweede competitienederlaag van het seizoen voor de koploper in de Premier League.

11 minuten geleden
PSV mist Mauro Júnior in uitwedstrijd tegen sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - PSV mist zaterdag Mauro Júnior in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Braziliaan zou ziek in Eindhoven zijn achtergebleven. Dennis Man is terug in het basiselftal. Coach Peter Bosz gaf de Roemeense aanvaller vorige week rust bij de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Esmir Bajraktarevic, die Man verving, zit in Friesland weer op de bank.

14 minuten geleden
Duitse voetbalbaas verdedigt vredesprijs Trump

WASHINGTON (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse voetbalbond DFB, heeft de toekenning van een vredesprijs door wereldvoetbalbond FIFA aan de Amerikaanse president Donald Trump verdedigd. "We waren allemaal verheugd toen het conflict in het Midden-Oosten werd beëindigd en er een akkoord werd ondertekend. Eerlijk gezegd zou dit niet mogelijk zijn geweest zonder de VS en zonder de inspanningen van de president", zei Neuendorf over de toekenning, die ook kritiek opleverde.

4 uur geleden
KNVB hoopt op veel Oranjefans op WK ondanks forse ticketprijzen

WASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.

8 uur geleden
Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

17 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

17 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

17 uur geleden