Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord had in de zomerse transfertermijn verdediger Micky van de Ven graag de overstap van FC Volendam naar De Kuip zien maken. "Het klopt dat we op de laatste dag nog met hem bezig zijn geweest", geeft de voormalige AZ-trainer toe op de website van de Rotterdamse club.

"Hij is een zeer talentvolle jongen uit de eerste divisie en we hadden hem heel graag toegevoegd aan onze selectie, voor de lange termijn, maar zeker ook voor de korte termijn. Het is helaas echter niet gelukt en dat gebeurt soms in een transferwindow, zeker op de laatste dag. Dan kunnen dingen niet goed vallen."

Van de Ven verhuisde op 31 augustus naar VfL Wolfsburg, de club van trainer Mark van Bommel. De 20-jarige Noord-Hollander tekende bij de Duitse koploper een contract voor vier jaar. Van de Ven lag bij FC Volendam nog tot medio 2023 vast. Waarschijnlijk had Wolfsburg in financieel opzicht Van de Ven en FC Volendam wat meer te bieden dan de Rotterdamse club.

Transfergeld

"Dat is de moeilijkheidsgraad die er op dit moment bij Feyenoord ligt", erkent Slot. "We kunnen pas handelen op het moment dat we transferinkomsten binnen hebben. En dan kunnen we ook nog maar heel beperkt handelen, omdat we ook nog maar kunnen beschikken over een heel klein beetje transfergeld. Dus als we een speler aantrekken, moet dat met een heel kleine transfersom. Dat is best wel een beetje zoeken naar een speld in een hooiberg, moet ik eerlijk zeggen."

Middenvelder Jens Toornstra is dit seizoen definitief de eerste aanvoerder van Feyenoord, als opvolger van Leroy Fer, die naar Turkije is vertrokken. "Justin Bijlow is onze tweede aanvoerder, als Jens niet speelt, en Marcos Senesi onze derde", geeft Slot aan. "Jens was eerder al na Leroy de tweede aanvoerder van Feyenoord. Het is vrij logisch dat hij nu de aanvoerderspositie heeft, gezien de hiërarchie in de groep en zijn plaats daarin."

Meer uit Voetbal

Aston Villa haalt Japanse WK-keeper Suzuki

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.

3 uur geleden
Bayern München houdt vertrouwen in Musiala na onwelwordingen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.

4 uur geleden
Fransman Pogba vertrekt na een jaar bij AS Monaco

MONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.

5 uur geleden
Cagliari-voetballer Trepy wakker uit coma en weer aanspreekbaar

CAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.

6 uur geleden
Tevreden Depay tekent bij en ziet hoe groot Corinthians is

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.

17 uur geleden
Middenvelder Witsel gaat voor OGC Nice voetballen

NICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.

17 uur geleden
Musiala wordt weer onwel in oefenduel van Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.

19 uur geleden