Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

Feyenoord-trainer Slot betreurt mislopen verdediger Van de Ven

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord had in de zomerse transfertermijn verdediger Micky van de Ven graag de overstap van FC Volendam naar De Kuip zien maken. "Het klopt dat we op de laatste dag nog met hem bezig zijn geweest", geeft de voormalige AZ-trainer toe op de website van de Rotterdamse club.

"Hij is een zeer talentvolle jongen uit de eerste divisie en we hadden hem heel graag toegevoegd aan onze selectie, voor de lange termijn, maar zeker ook voor de korte termijn. Het is helaas echter niet gelukt en dat gebeurt soms in een transferwindow, zeker op de laatste dag. Dan kunnen dingen niet goed vallen."

Van de Ven verhuisde op 31 augustus naar VfL Wolfsburg, de club van trainer Mark van Bommel. De 20-jarige Noord-Hollander tekende bij de Duitse koploper een contract voor vier jaar. Van de Ven lag bij FC Volendam nog tot medio 2023 vast. Waarschijnlijk had Wolfsburg in financieel opzicht Van de Ven en FC Volendam wat meer te bieden dan de Rotterdamse club.

Transfergeld

"Dat is de moeilijkheidsgraad die er op dit moment bij Feyenoord ligt", erkent Slot. "We kunnen pas handelen op het moment dat we transferinkomsten binnen hebben. En dan kunnen we ook nog maar heel beperkt handelen, omdat we ook nog maar kunnen beschikken over een heel klein beetje transfergeld. Dus als we een speler aantrekken, moet dat met een heel kleine transfersom. Dat is best wel een beetje zoeken naar een speld in een hooiberg, moet ik eerlijk zeggen."

Middenvelder Jens Toornstra is dit seizoen definitief de eerste aanvoerder van Feyenoord, als opvolger van Leroy Fer, die naar Turkije is vertrokken. "Justin Bijlow is onze tweede aanvoerder, als Jens niet speelt, en Marcos Senesi onze derde", geeft Slot aan. "Jens was eerder al na Leroy de tweede aanvoerder van Feyenoord. Het is vrij logisch dat hij nu de aanvoerderspositie heeft, gezien de hiƫrarchie in de groep en zijn plaats daarin."

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

39 minuten geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

41 minuten geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

2 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

2 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

17 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

17 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

18 uur geleden