
Feyenoord-trainer Advocaat: spelers vonden het een strafschop
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat slaagde er met Feyenoord niet in om in de uitwedstrijd tegen PSV zijn achtste zege op rij te boeken. Hij moest genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. "Ik denk dat die uitslag de verdienste is van beide ploegen", zei de Hagenaar.
"Ik denk dat we het aardig onder controle hadden", zei Advocaat bij FOX Sports. "We speelden heel volwassen en hadden misschien iets meer verdiend. Bij die gelijkmaker deden we het echter niet goed. Er komt een bal vanaf 60 of 70 meter en toch mag PSV scoren", doelde hij op de gelijkmaker van Cody Gakpo. "Verder heeft PSV niet veel kansen gehad."
Advocaat durfde zelf niet te zeggen dat Feyenoord een strafschop had moeten krijgen na een mogelijke handsbal van aanvoerder Denzel Dumfries van PSV. "Ik heb de beelden niet gezien, maar anderen bij ons in de kleedkamer wel. De spelers vonden het een duidelijke handsbal en dus een strafschop."
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - FC Utrecht treft FC Servette uit Genève, als de club zich plaatst voor de derde voorronde van de Europa League. De ploeg van coach Ron Jans verdedigt donderdag een voorsprong van 3-1 uit de eerste wedstrijd tegen FC Sheriff uit Moldavië.
17 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato vertrekt van Ajax naar Chelsea. Beide clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfersom van ruim 40 miljoen euro. Volgens verschillende media kan dat bedrag nog oplopen door verschillende bonussen.
47 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de zogenoemde Lichtstadderby tegen stadgenoot FC Eindhoven gewonnen. Net als een jaar eerder eindigde de traditionele oefenwedstrijd tussen de landskampioen van de Eredivisie en de club uit de eerste divisie in 3-2.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Piet van der Pol is de nieuwe algemeen directeur van het naar de Eredivisie gepromoveerde FC Volendam. De 53-jarige Beverwijker volgt Cees Driebergen op. Driebergen maakte na vorig seizoen bekend te vertrekken.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft opnieuw een verdediger aan de selectie toegevoegd. De Limburgers nemen Marko Kerkez over van Partizan Belgrado. Dinsdag meldde Fortuna al de komst van Indonesisch international Justin Hubner.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Kevin van Veen vertrekt bij FC Groningen. De 34-jarige spits had nog een contract voor een jaar bij het elftal van trainer Dick Lukkien, maar beide partijen hebben besloten die overeenkomst te ontbinden. Dat meldt FC Groningen.
8 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Scheidsrechters in de Bundesliga en Tweede Bundesliga lichten voortaan beslissingen die ze nemen na het bekijken van videobeelden in stadions toe. Dat is besloten na een succesvolle proefperiode, meldt de Deutsche Fussball Liga (DFL).
10 uur geleden