Feyenoord ten koste van FC Utrecht (2-1) naar derde ronde beker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich met een nipte overwinning op FC Utrecht geplaatst voor de derde ronde van de KNVB-beker. De Rotterdammers waren in de eigen Kuip met 2-1 te sterk voor de Utrechters. De eindstand was al bij rust bereikt.
Feyenoord stond na een half uur al met 2-0 voor. Calvin Stengs was in de 8e minuut trefzeker met een geplaatst schot met links en in de 26e minuut stelde hij Igor Paixão met een fraaie pass in staat de score te verdubbelen. Taylor Booth bracht de Utrechters vlak voor rust terug in de wedstrijd.
Spits Santiago Giménez werd al na een uur gewisseld. De Japanner Ayase Ueda verving hem. Ueda raakte nog de paal, maar kon niet voorkomen dat het tot het laatste fluitsignaal spannend bleef.
2018
Feyenoord hoopt het bekertoernooi voor het eerst sinds 2018 te kunnen winnen. In 2020 stonden de Rotterdammers in de finale, tegen FC Utrecht, maar die eindstrijd werd niet gespeeld door de uitbraak van het coronavirus.
Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, komt pas op 14 januari weer in actie. Dan staat de thuiswedstrijd tegen NEC op het programma.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
8 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
15 uur geleden