Feyenoord-tegenstander Inter speelt gelijk tegen Napoli
NAPELS (ANP) - Internazionale heeft verzuimd verder afstand te nemen van Napoli in de Serie A. De tegenstander van Feyenoord in de Champions League, gaf tegen Napoli een voorsprong weg en speelde met 1-1 gelijk. Inter blijft koploper met 1 punt meer dan de club uit Napels.
Federico Dimarco schoot Inter, waar Denzel Dumfries een basisplaats had, halverwege de eerste helft uit een vrije trap op 1-0. Napoli slaagde er ondanks kansen voor met name Scott McTominay lang niet in gelijk te maken. Invaller Philip Billing maakte in de slotfase alsnog gelijk. Bij Inter kwam Stefan de Vrij in de slotfase nog in de ploeg.
Inter neemt het woensdag in Rotterdam op tegen Feyenoord in de achtste finales van de Champions League.
Atalanta en Venezia kwamen eerder zaterdag niet tot scoren. Atalanta staat derde met 55 punten, 3 minder dan Inter en 2 minder dan Napoli.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
6 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
14 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
14 uur geleden