Feyenoord-tegenstander Girona wacht al maand op overwinning
VIGO (ANP) - Girona heeft opnieuw niet kunnen winnen in La Liga. De aanstaande tegenstander van Feyenoord in de Champions League kwam in de uitwedstrijd tegen Celta niet verder dan 1-1. Daley Blind verdween voortijdig naar de kant met mogelijk een kuitblessure.
Blind en Arnaut Danjuma begonnen aan het duel in Vigo. Zij kregen al na een kwartier gezelschap van Donny van de Beek, die de geblesseerde Oriol Romeu verving.
Girona kwam kort voor rust op voorsprong. Yangel Herrera scoorde met het hoofd, op aangeven van Blind. Tot de 81e minuut mocht de ploeg van coach Michel hopen op de eerste overwinning sinds 1 september. Toen werd Sevilla met 1-0 verslagen.
Champions League
De inmiddels 37-jarige Iago Aspas maakte tien minuten voor tijd gelijk. Ook Danjuma was op dat moment gewisseld.
Girona speelt woensdag thuis tegen Feyenoord. In het eerste duel uit de Champions League verloren de Spanjaarden met 1-0 bij Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
6 uur geleden