Feyenoord-tegenstander Girona wacht al maand op overwinning
VIGO (ANP) - Girona heeft opnieuw niet kunnen winnen in La Liga. De aanstaande tegenstander van Feyenoord in de Champions League kwam in de uitwedstrijd tegen Celta niet verder dan 1-1. Daley Blind verdween voortijdig naar de kant met mogelijk een kuitblessure.
Blind en Arnaut Danjuma begonnen aan het duel in Vigo. Zij kregen al na een kwartier gezelschap van Donny van de Beek, die de geblesseerde Oriol Romeu verving.
Girona kwam kort voor rust op voorsprong. Yangel Herrera scoorde met het hoofd, op aangeven van Blind. Tot de 81e minuut mocht de ploeg van coach Michel hopen op de eerste overwinning sinds 1 september. Toen werd Sevilla met 1-0 verslagen.
Champions League
De inmiddels 37-jarige Iago Aspas maakte tien minuten voor tijd gelijk. Ook Danjuma was op dat moment gewisseld.
Girona speelt woensdag thuis tegen Feyenoord. In het eerste duel uit de Champions League verloren de Spanjaarden met 1-0 bij Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
27 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
2 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
14 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
17 uur geleden