Feyenoord-tegenstander AS Roma wint ook tweede duel onder De Rossi
SALERNO (ANP) - AS Roma heeft ook de tweede wedstrijd onder trainer Daniele De Rossi gewonnen. Bij Salernitana won de club uit Rome, volgende maand tegenstander van Feyenoord in de Europa League, met 2-1.
Roma klimt door de zege naar de vijfde plaats in de Serie A. De club heeft 35 punten, 19 minder dan koploper Internazionale, maar slechts 2 minder dan nummer 4 Atalanta.
Paulo Dybala zette Roma in de tweede helft op voorsprong uit een strafschop. Een kwartier later maakte Lorenzo Pellegrini er op aangeven van Rick Karsdorp vanaf rechts 2-0 van met een intikker. Het werd nog spannend door een doelpunt van Grigoris Kastanos, maar Salernitana slaagde er niet in nog een keer te scoren. Karsdorp speelde de hele wedstrijd. Dean Huijsen viel in de slotfase in bij Roma.
Feyenoord en AS Roma spelen op 15 februari in De Kuip en op 22 februari in Stadio Olimpico tegen elkaar in de play-offronde van de Europa League. De Rossi begon een week geleden als opvolger van de ontslagen José Mourinho met een overwinning op Hellas Verona.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
43 minuten geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
19 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
19 uur geleden