Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord tegen Vitesse zonder Kökcü, maar mogelijk met Dilrosun

Feyenoord tegen Vitesse zonder Kökcü, maar mogelijk met Dilrosun

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet het bij de start van de Eredivisie zondag tegen Vitesse in ieder geval doen zonder middenvelder Orkun Kökcü, zei trainer Arne Slot op een persconferentie. Verdediger Gernot Trauner en aanvaller Javairô Dilrosun hebben wel weer meegetraind na blessureleed, maar het is nog onzeker of zij kunnen meedoen in Arnhem.

"We moeten zien hoe Javairô op de training reageert", zei Slot over de van Hertha BSC overgekomen voetballer. "Hij viel eerder met een lichte hersenschudding uit en dan moet je echt volledig klachtenvrij zijn. Dat proces volgen we zorgvuldig." Trauner miste het verloren oefenduel met Olympique Lyon (0-2) bijna twee weken geleden vanwege een blessure, maar traint wel weer volledig met de groep mee.

De Noorse middenvelder Fredrik Aursnes zit ondanks de interesse van Benfica "zoals het er nu voorstaat" bij de selectie. "Hij trainde mee en zat bij het basisteam", aldus Slot. De van Sevilla overgekomen Oussama Idrissi maakt op hem "een prima indruk".

Op de komst van FC Twente-middenvelder Ramiz Zerrouki wilde Slot niet ingaan. "Dat vind ik bijzonder ongepast, over een speler spreken die nog niet van ons is." De middenvelder zei zelf donderdag graag de overstap te maken.

Feyenoord begint zondag om 14.30 uur aan de nieuwe competitie. De club uit Rotterdam werd vorig seizoen derde, Vitesse zesde.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

8 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

9 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

10 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

12 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

22 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden