Feyenoord tegen Utrecht met Wehrmann en Johnston
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint tegen FC Utrecht zondagmiddag met Jordy Wehrmann in de basis. Ook de Schotse verdediger George Johnston heeft een plek in het elftal van coach Dick Advocaat. Voor beide spelers is het de eerste keer in de startopstelling.
Bij Feyenoord ontbreekt Orkun Kökçü wegens een schorsing na de rode kaart in het duel met Fortuna Sittard. Wehrmann staat op het middenveld met Mark Diemers en João Carlos Teixeira. Voorin start Feyenoord met aanvoerder Steven Berghuis, Nicolai Jørgensen en Bryan Linssen. De achterhoede wordt gevormd door Lutsharel Geertruida, Uros Spajic, Marcos Senesi en Johnston. Nick Marsman verdedigt het doel.
Bij Feyenoord ontbreken ook Jens Toornstra en Bart Nieuwkoop in de selectie. Doelman Justin Bijlow, de verdedigers Ridgeciano Haps en Sven van Beek, middenvelder Leroy Fer, spits Robert Bozenik en de vleugelaanvallers Luis Sinisterra en Christian Conteh zijn al langer afwezig. Eric Botteghin, Luciano Narsingh en Naoufal Bannis beginnen op de bank.
Bij FC Utrecht begint oud-Feyenoorder Eljero Elia op de bank. Utrecht-coach René Hake start met Gyrano Kerk en Mimoun Mahi voorin.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
8 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
12 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
15 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
16 uur geleden