Feyenoord tegen Utrecht met Wehrmann en Johnston
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint tegen FC Utrecht zondagmiddag met Jordy Wehrmann in de basis. Ook de Schotse verdediger George Johnston heeft een plek in het elftal van coach Dick Advocaat. Voor beide spelers is het de eerste keer in de startopstelling.
Bij Feyenoord ontbreekt Orkun Kökçü wegens een schorsing na de rode kaart in het duel met Fortuna Sittard. Wehrmann staat op het middenveld met Mark Diemers en João Carlos Teixeira. Voorin start Feyenoord met aanvoerder Steven Berghuis, Nicolai Jørgensen en Bryan Linssen. De achterhoede wordt gevormd door Lutsharel Geertruida, Uros Spajic, Marcos Senesi en Johnston. Nick Marsman verdedigt het doel.
Bij Feyenoord ontbreken ook Jens Toornstra en Bart Nieuwkoop in de selectie. Doelman Justin Bijlow, de verdedigers Ridgeciano Haps en Sven van Beek, middenvelder Leroy Fer, spits Robert Bozenik en de vleugelaanvallers Luis Sinisterra en Christian Conteh zijn al langer afwezig. Eric Botteghin, Luciano Narsingh en Naoufal Bannis beginnen op de bank.
Bij FC Utrecht begint oud-Feyenoorder Eljero Elia op de bank. Utrecht-coach René Hake start met Gyrano Kerk en Mimoun Mahi voorin.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
9 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
22 minuten geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
15 uur geleden