Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord tegen Marseille in halve finale Conference League

Feyenoord tegen Marseille in halve finale Conference League

THESSALONIKI (ANP) - Feyenoord speelt in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. De nummer 2 van Frankrijk versloeg PAOK in Griekenland met 1-0, wat na de eerdere 2-1-overwinning in eigen stadion genoeg was om door te gaan. De Fransman Dimitri Payet maakte in de wedstrijd, die onder leiding stond van scheidsrechter Danny Makkelie, na ruim een half uur het enige doelpunt.

Ook verdediger Rick Karsdorp is erbij in de halve finales van het derde Europese clubtoernooi. De Nederlander plaatste zich daar met AS Roma voor, ten koste van FK Bodø/Glimt. Karsdorp speelde de hele wedstrijd bij de 4-0-overwinning op de Noren, die vorige week in eigen land nog met 2-1 te sterk waren voor de nummer 5 van Italië. Roma speelt later tegen Leicester City, dat PSV uitschakelde, voor een plek in de finale.

Roma wist in de vorige ronde maar net aan Vitesse te verslaan en ook in het eerste duel met Bodø/Glimt, dat AZ in de achtste finales uitschakelde, ging het niet makkelijk. In Rome was dat donderdag anders voor de ploeg van trainer José Mourinho. De voorsprong bij rust was 3-0. Tammy Abraham maakte na 5 minuten de openingstreffer en daarna scoorde de Italiaanse middenvelder Nicolò Zaniolo twee keer. Vroeg in de tweede helft scoorde Zaniolo opnieuw, waardoor hij op een hattrick uitkwam.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

2 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

2 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

3 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

6 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

6 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

6 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

6 uur geleden