Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord tegen Marseille in halve finale Conference League

Feyenoord tegen Marseille in halve finale Conference League

THESSALONIKI (ANP) - Feyenoord speelt in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. De nummer 2 van Frankrijk versloeg PAOK in Griekenland met 1-0, wat na de eerdere 2-1-overwinning in eigen stadion genoeg was om door te gaan. De Fransman Dimitri Payet maakte in de wedstrijd, die onder leiding stond van scheidsrechter Danny Makkelie, na ruim een half uur het enige doelpunt.

Ook verdediger Rick Karsdorp is erbij in de halve finales van het derde Europese clubtoernooi. De Nederlander plaatste zich daar met AS Roma voor, ten koste van FK Bodø/Glimt. Karsdorp speelde de hele wedstrijd bij de 4-0-overwinning op de Noren, die vorige week in eigen land nog met 2-1 te sterk waren voor de nummer 5 van Italië. Roma speelt later tegen Leicester City, dat PSV uitschakelde, voor een plek in de finale.

Roma wist in de vorige ronde maar net aan Vitesse te verslaan en ook in het eerste duel met Bodø/Glimt, dat AZ in de achtste finales uitschakelde, ging het niet makkelijk. In Rome was dat donderdag anders voor de ploeg van trainer José Mourinho. De voorsprong bij rust was 3-0. Tammy Abraham maakte na 5 minuten de openingstreffer en daarna scoorde de Italiaanse middenvelder Nicolò Zaniolo twee keer. Vroeg in de tweede helft scoorde Zaniolo opnieuw, waardoor hij op een hattrick uitkwam.

Meer uit Voetbal

Southampton verliest beroep tegen uitsluiting finale play-offs

SOUTHAMPTON (ANP/RTR) - Southampton heeft het beroep verloren tegen de uitsluiting van deelname aan de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat maakte de English Football League (EFL) bekend. Southampton had voor de gewonnen halve finale tegen Middlesbrough (2-1) de tegenstander heimelijk gefilmd. Middlesbrough neemt de plaats van Southampton in bij de finale van de play-offs tegen Hull City.

4 uur geleden
Aston Villa wint Europa League na ruime zege op SC Freiburg

ISTANBUL (ANP) - Aston Villa heeft voor het eerst in 44 jaar een Europese prijs veroverd. De Engelse formatie van trainer Unai Emery was in de finale van de Europa League in Istanbul met 3-0 te sterk voor SC Freiburg uit Duitsland. Ian Maatsen viel in de slotfase in bij de ploeg uit Birmingham, zijn ploeggenoten Marco Bizot en Lamare Bogarde bleven op de bank.

5 uur geleden
FC Volendam wint eerste duel finale play-offs na fouten Willem II

TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.

7 uur geleden
FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

9 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

10 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

10 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

13 uur geleden