Feyenoord tegen FC Twente waarschijnlijk nog zonder Trauner
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht dat hij zondag tegen FC Twente nog niet kan rekenen op Gernot Trauner. De aanvoerder stond aan de kant met een blessure. Hij trainde vrijdag voor het eerst weer mee met de groep, maar zal zondag niet in de basis staan, zei Slot op een persconferentie.
"En ik denk ook niet dat hij bij de selectie zit", zei Slot verder. "We willen iets meer tijd nemen om hem op de juiste manier klaar te stomen om weer veel te kunnen spelen."
Slot beschikt na de midweekse wedstrijd tegen Lazio (3-1) in de Champions League over een grotendeels fitte selectie. "Bart Nieuwkoop ging er natuurlijk met een blessure vanaf, maar heeft vandaag ook weer een gedeelte meegetraind. Er zijn dus geen spelers die na de wedstrijd geblesseerd zijn geraakt. We zijn er goed uitgekomen", zei Slot.
Lastige uitwedstrijd
Luka Ivanušec zal zondag volgens Slot nog niet starten tegen de nummer 4 van de Eredivisie.
Slot won als trainer van AZ en Feyenoord nog nooit in Enschede. "Twente is niet alleen voor ons een lastige horde. Ik zag een statistiek voorbijkomen dat FC Twente al een wedstrijd of dertig geen thuisduel heeft verloren. Dat geeft aan dat ze een goede ploeg hebben, met ook nog een fanatiek thuispubliek", verklaarde Slot.
Slot lovend over FC Twente
"FC Twente heeft al meerdere jaren een goede ploeg. Joseph Oosting heeft voortgeborduurd op wat al goed was en heeft daar zijn eigen details aan toegevoegd. Het is hartstikke knap wat hij voor elkaar heeft gekregen, ook als je kijkt naar welke sterkhouders zijn weggegaan. En die miljoenen zijn ook niet direct weer geïnvesteerd. Als je dan een seizoen later toch zo goed speelt en er zo goed voor staat, dan is dat een groot compliment voor hem en de technische leiding bij Twente."
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
39 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
19 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geleden