Feyenoord tegen FC Twente waarschijnlijk nog zonder Trauner
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht dat hij zondag tegen FC Twente nog niet kan rekenen op Gernot Trauner. De aanvoerder stond aan de kant met een blessure. Hij trainde vrijdag voor het eerst weer mee met de groep, maar zal zondag niet in de basis staan, zei Slot op een persconferentie.
"En ik denk ook niet dat hij bij de selectie zit", zei Slot verder. "We willen iets meer tijd nemen om hem op de juiste manier klaar te stomen om weer veel te kunnen spelen."
Slot beschikt na de midweekse wedstrijd tegen Lazio (3-1) in de Champions League over een grotendeels fitte selectie. "Bart Nieuwkoop ging er natuurlijk met een blessure vanaf, maar heeft vandaag ook weer een gedeelte meegetraind. Er zijn dus geen spelers die na de wedstrijd geblesseerd zijn geraakt. We zijn er goed uitgekomen", zei Slot.
Lastige uitwedstrijd
Luka Ivanušec zal zondag volgens Slot nog niet starten tegen de nummer 4 van de Eredivisie.
Slot won als trainer van AZ en Feyenoord nog nooit in Enschede. "Twente is niet alleen voor ons een lastige horde. Ik zag een statistiek voorbijkomen dat FC Twente al een wedstrijd of dertig geen thuisduel heeft verloren. Dat geeft aan dat ze een goede ploeg hebben, met ook nog een fanatiek thuispubliek", verklaarde Slot.
Slot lovend over FC Twente
"FC Twente heeft al meerdere jaren een goede ploeg. Joseph Oosting heeft voortgeborduurd op wat al goed was en heeft daar zijn eigen details aan toegevoegd. Het is hartstikke knap wat hij voor elkaar heeft gekregen, ook als je kijkt naar welke sterkhouders zijn weggegaan. En die miljoenen zijn ook niet direct weer geïnvesteerd. Als je dan een seizoen later toch zo goed speelt en er zo goed voor staat, dan is dat een groot compliment voor hem en de technische leiding bij Twente."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
14 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
18 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geleden