Feyenoord tegen FC Twente waarschijnlijk nog zonder Trauner
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht dat hij zondag tegen FC Twente nog niet kan rekenen op Gernot Trauner. De aanvoerder stond aan de kant met een blessure. Hij trainde vrijdag voor het eerst weer mee met de groep, maar zal zondag niet in de basis staan, zei Slot op een persconferentie.
"En ik denk ook niet dat hij bij de selectie zit", zei Slot verder. "We willen iets meer tijd nemen om hem op de juiste manier klaar te stomen om weer veel te kunnen spelen."
Slot beschikt na de midweekse wedstrijd tegen Lazio (3-1) in de Champions League over een grotendeels fitte selectie. "Bart Nieuwkoop ging er natuurlijk met een blessure vanaf, maar heeft vandaag ook weer een gedeelte meegetraind. Er zijn dus geen spelers die na de wedstrijd geblesseerd zijn geraakt. We zijn er goed uitgekomen", zei Slot.
Lastige uitwedstrijd
Luka Ivanušec zal zondag volgens Slot nog niet starten tegen de nummer 4 van de Eredivisie.
Slot won als trainer van AZ en Feyenoord nog nooit in Enschede. "Twente is niet alleen voor ons een lastige horde. Ik zag een statistiek voorbijkomen dat FC Twente al een wedstrijd of dertig geen thuisduel heeft verloren. Dat geeft aan dat ze een goede ploeg hebben, met ook nog een fanatiek thuispubliek", verklaarde Slot.
Slot lovend over FC Twente
"FC Twente heeft al meerdere jaren een goede ploeg. Joseph Oosting heeft voortgeborduurd op wat al goed was en heeft daar zijn eigen details aan toegevoegd. Het is hartstikke knap wat hij voor elkaar heeft gekregen, ook als je kijkt naar welke sterkhouders zijn weggegaan. En die miljoenen zijn ook niet direct weer geïnvesteerd. Als je dan een seizoen later toch zo goed speelt en er zo goed voor staat, dan is dat een groot compliment voor hem en de technische leiding bij Twente."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
2 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
1 dag geleden