Feyenoord tegen FC Twente waarschijnlijk nog zonder Trauner
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht dat hij zondag tegen FC Twente nog niet kan rekenen op Gernot Trauner. De aanvoerder stond aan de kant met een blessure. Hij trainde vrijdag voor het eerst weer mee met de groep, maar zal zondag niet in de basis staan, zei Slot op een persconferentie.
"En ik denk ook niet dat hij bij de selectie zit", zei Slot verder. "We willen iets meer tijd nemen om hem op de juiste manier klaar te stomen om weer veel te kunnen spelen."
Slot beschikt na de midweekse wedstrijd tegen Lazio (3-1) in de Champions League over een grotendeels fitte selectie. "Bart Nieuwkoop ging er natuurlijk met een blessure vanaf, maar heeft vandaag ook weer een gedeelte meegetraind. Er zijn dus geen spelers die na de wedstrijd geblesseerd zijn geraakt. We zijn er goed uitgekomen", zei Slot.
Lastige uitwedstrijd
Luka Ivanušec zal zondag volgens Slot nog niet starten tegen de nummer 4 van de Eredivisie.
Slot won als trainer van AZ en Feyenoord nog nooit in Enschede. "Twente is niet alleen voor ons een lastige horde. Ik zag een statistiek voorbijkomen dat FC Twente al een wedstrijd of dertig geen thuisduel heeft verloren. Dat geeft aan dat ze een goede ploeg hebben, met ook nog een fanatiek thuispubliek", verklaarde Slot.
Slot lovend over FC Twente
"FC Twente heeft al meerdere jaren een goede ploeg. Joseph Oosting heeft voortgeborduurd op wat al goed was en heeft daar zijn eigen details aan toegevoegd. Het is hartstikke knap wat hij voor elkaar heeft gekregen, ook als je kijkt naar welke sterkhouders zijn weggegaan. En die miljoenen zijn ook niet direct weer geïnvesteerd. Als je dan een seizoen later toch zo goed speelt en er zo goed voor staat, dan is dat een groot compliment voor hem en de technische leiding bij Twente."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
9 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
9 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
13 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
16 uur geleden