Feyenoord tegen FC Groningen met Trauner en Hartman op de bank
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen zonder Gernot Trauner en Quilindschy Hartman. Beide verdedigers zitten op de reservebank. Feyenoord speelt drie wedstrijden in zeven dagen en voor de net van blessures herstelde Trauner en Hartman is het volgens trainer Robin van Persie niet verstandig ze alle drie als basisspeler te laten spelen.
Gijs Smal vervangt Hartman als linksback en Thomas Beelen neemt in het centrum van de verdediging de plaats in van Trauner.
De basisopstelling van Feyenoord is verder ongewijzigd in vergelijking met de thuiswedstrijd van zondag tegen Go Ahead Eagles. De van een blessure teruggekeerde spits Ayase Ueda start op de bank.
Bij winst neemt Feyenoord de derde plaats over van FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden