Feyenoord stuurt Antonucci terug naar FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - Francesco Antonucci keert terug bij FC Volendam. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie huurt de Belgische middenvelder voor de rest van het seizoen van Feyenoord. De 22-jarige Antonucci kwam in Rotterdam amper aan spelen toe.
Feyenoord legde Antonucci in de zomer van 2020 voor vier jaar vast. De Belg met Italiaanse wortels bleef afgelopen seizoen wel op huurbasis spelen voor Volendam, de club waarbij hij als huurling van AS Monaco was doorgebroken met elf competitiedoelpunten in zijn eerste seizoen. Vorig seizoen maakte Antonucci in 31 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie vier goals.
De middenvelder sloot in de zomer aan bij Feyenoord en kreeg in de voorbereiding de kans van de nieuwe trainer Arne Slot. Hij debuteerde als invaller in de eerste voorrondewedstrijd in de Conference League, maar sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie voor de Rotterdamse hoofdmacht. Hij speelde voornamelijk in Feyenoord Onder 21.
Feyenoord laat hem nu terugkeren naar Volendam, om daar meer speeltijd te krijgen. "Dat is precies waar 'Franco' op dit moment het meeste bij gebaat is", zegt technisch directeur Frank Arnesen. De verhuurperiode wordt automatisch met een jaar verlengd als Volendam promoveert naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Wim Jonk staat in de Keuken Kampioen Divisie bovenaan.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
31 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
12 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
12 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
14 uur geleden