Feyenoord stuurt Antonucci terug naar FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - Francesco Antonucci keert terug bij FC Volendam. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie huurt de Belgische middenvelder voor de rest van het seizoen van Feyenoord. De 22-jarige Antonucci kwam in Rotterdam amper aan spelen toe.
Feyenoord legde Antonucci in de zomer van 2020 voor vier jaar vast. De Belg met Italiaanse wortels bleef afgelopen seizoen wel op huurbasis spelen voor Volendam, de club waarbij hij als huurling van AS Monaco was doorgebroken met elf competitiedoelpunten in zijn eerste seizoen. Vorig seizoen maakte Antonucci in 31 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie vier goals.
De middenvelder sloot in de zomer aan bij Feyenoord en kreeg in de voorbereiding de kans van de nieuwe trainer Arne Slot. Hij debuteerde als invaller in de eerste voorrondewedstrijd in de Conference League, maar sindsdien kwam Antonucci niet meer in actie voor de Rotterdamse hoofdmacht. Hij speelde voornamelijk in Feyenoord Onder 21.
Feyenoord laat hem nu terugkeren naar Volendam, om daar meer speeltijd te krijgen. "Dat is precies waar 'Franco' op dit moment het meeste bij gebaat is", zegt technisch directeur Frank Arnesen. De verhuurperiode wordt automatisch met een jaar verlengd als Volendam promoveert naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Wim Jonk staat in de Keuken Kampioen Divisie bovenaan.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
18 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geleden