Feyenoord stunt met 3-3-gelijkspel bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Feyenoord heeft bij Manchester City voor een stunt gezorgd. Het kwaliteitsverschil met de ploeg van Pep Guardiola was lang groot, resulterend in een 3-0-voorsprong voor de thuisploeg. Maar City, dat vijf opeenvolgende duels in diverse competities had verloren, zag de Rotterdammers in het vijfde duel in de eerste fase van de Champions League nog terugkomen tot 3-3.
Feyenoord, gesteund door 4000 fans, leek ongeschonden de rust te halen, maar een strafschop, benut door de Noor Erling Haaland, bracht de thuisploeg op voorsprong. Na rust ging het al snel mis en zorgden Ilkay Gündogan en nogmaals Haaland voor een veilige marge. Een kwartier voor tijd maakte Anis Hadj-Moussa de 3-1. Invaller Santiago Giménez, terug na twee maanden blessureleed, maakte er 3-2 van, waarna David Hancko in de extra tijd voor de gelijkmaker zorgde.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
3 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.
10 uur geleden