Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord stunt met 3-3-gelijkspel bij Manchester City

Feyenoord stunt met 3-3-gelijkspel bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Feyenoord heeft bij Manchester City voor een stunt gezorgd. Het kwaliteitsverschil met de ploeg van Pep Guardiola was lang groot, resulterend in een 3-0-voorsprong voor de thuisploeg. Maar City, dat vijf opeenvolgende duels in diverse competities had verloren, zag de Rotterdammers in het vijfde duel in de eerste fase van de Champions League nog terugkomen tot 3-3.

Feyenoord, gesteund door 4000 fans, leek ongeschonden de rust te halen, maar een strafschop, benut door de Noor Erling Haaland, bracht de thuisploeg op voorsprong. Na rust ging het al snel mis en zorgden Ilkay Gündogan en nogmaals Haaland voor een veilige marge. Een kwartier voor tijd maakte Anis Hadj-Moussa de 3-1. Invaller Santiago Giménez, terug na twee maanden blessureleed, maakte er 3-2 van, waarna David Hancko in de extra tijd voor de gelijkmaker zorgde.

Meer uit Voetbal

Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

14 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

16 uur geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

23 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

1 dag geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

1 dag geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

1 dag geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden