Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start zonder Diemers tegen VVV

Feyenoord start zonder Diemers tegen VVV

VENLO (ANP) - Feyenoord begint zonder Mark Diemers aan de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen VVV-Venlo. De 27-jarige middenvelder, een vaste waarde in het elftal van trainer Dick Advocaat, zit in De Koel op de bank. Advocaat geeft de Portugees João Teixeira de voorkeur.

Feyenoord verloor donderdag in Oostenrijk met 1-0 van Wolfsberger en werd daardoor uitgeschakeld in de Europa League. De laatste zege van de Rotterdamse ploeg dateert van 22 november, in Limburg tegen Fortuna Sittard (1-3). Feyenoord speelde daarna in de competitie gelijk tegen FC Utrecht (1-1) en Heracles Almelo (0-0). De Rotterdammers hebben 7 punten minder dan koploper Ajax.

Leroy Fer en Luis Sinisterra, beiden terug na blessureleed, zitten op de bank. Sinisterra maakte tegen Wolfsberger als invaller al zijn rentree.

Bij VVV haakte doelman Thorsten Kirschbaum amper een uur voor de aftrap af vanwege "plotselinge ziekte". De Duitser zat vorige week in quarantaine, omdat hij in aanraking was geweest met iemand die besmet was met het coronavirus. Kirschbaum kreeg donderdag van de Duitse gezondheidsdienst toestemming om weer te gaan trainen. Hij stond aanvankelijk in de basisopstelling van trainer Hans de Koning voor het duel met Feyenoord, maar hij wordt nu net als vorige week tegen RKC Waalwijk vervangen door Delano van Crooy.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

10 minuten geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

22 minuten geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

27 minuten geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

32 minuten geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

37 minuten geleden
Feyenoord verliest ook van NEC (2-4) en ziet PSV verder uitlopen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.

39 minuten geleden
Real Madrid wil zich openstellen voor externe investeerders

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.

3 uur geleden