Feyenoord start zonder Diemers tegen VVV
VENLO (ANP) - Feyenoord begint zonder Mark Diemers aan de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen VVV-Venlo. De 27-jarige middenvelder, een vaste waarde in het elftal van trainer Dick Advocaat, zit in De Koel op de bank. Advocaat geeft de Portugees João Teixeira de voorkeur.
Feyenoord verloor donderdag in Oostenrijk met 1-0 van Wolfsberger en werd daardoor uitgeschakeld in de Europa League. De laatste zege van de Rotterdamse ploeg dateert van 22 november, in Limburg tegen Fortuna Sittard (1-3). Feyenoord speelde daarna in de competitie gelijk tegen FC Utrecht (1-1) en Heracles Almelo (0-0). De Rotterdammers hebben 7 punten minder dan koploper Ajax.
Leroy Fer en Luis Sinisterra, beiden terug na blessureleed, zitten op de bank. Sinisterra maakte tegen Wolfsberger als invaller al zijn rentree.
Bij VVV haakte doelman Thorsten Kirschbaum amper een uur voor de aftrap af vanwege "plotselinge ziekte". De Duitser zat vorige week in quarantaine, omdat hij in aanraking was geweest met iemand die besmet was met het coronavirus. Kirschbaum kreeg donderdag van de Duitse gezondheidsdienst toestemming om weer te gaan trainen. Hij stond aanvankelijk in de basisopstelling van trainer Hans de Koning voor het duel met Feyenoord, maar hij wordt nu net als vorige week tegen RKC Waalwijk vervangen door Delano van Crooy.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
9 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
10 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
21 uur geleden