Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start zonder Diemers tegen VVV

Feyenoord start zonder Diemers tegen VVV

VENLO (ANP) - Feyenoord begint zonder Mark Diemers aan de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen VVV-Venlo. De 27-jarige middenvelder, een vaste waarde in het elftal van trainer Dick Advocaat, zit in De Koel op de bank. Advocaat geeft de Portugees João Teixeira de voorkeur.

Feyenoord verloor donderdag in Oostenrijk met 1-0 van Wolfsberger en werd daardoor uitgeschakeld in de Europa League. De laatste zege van de Rotterdamse ploeg dateert van 22 november, in Limburg tegen Fortuna Sittard (1-3). Feyenoord speelde daarna in de competitie gelijk tegen FC Utrecht (1-1) en Heracles Almelo (0-0). De Rotterdammers hebben 7 punten minder dan koploper Ajax.

Leroy Fer en Luis Sinisterra, beiden terug na blessureleed, zitten op de bank. Sinisterra maakte tegen Wolfsberger als invaller al zijn rentree.

Bij VVV haakte doelman Thorsten Kirschbaum amper een uur voor de aftrap af vanwege "plotselinge ziekte". De Duitser zat vorige week in quarantaine, omdat hij in aanraking was geweest met iemand die besmet was met het coronavirus. Kirschbaum kreeg donderdag van de Duitse gezondheidsdienst toestemming om weer te gaan trainen. Hij stond aanvankelijk in de basisopstelling van trainer Hans de Koning voor het duel met Feyenoord, maar hij wordt nu net als vorige week tegen RKC Waalwijk vervangen door Delano van Crooy.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

1 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

10 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

10 uur geleden