Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start met Trauner en Malacia tegen Ajax

Feyenoord start met Trauner en Malacia tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met Gernot Trauner en Tyrell Malacia aan de uitwedstrijd tegen Ajax. Beide verdedigers misten donderdag het gewonnen thuisduel met Partizan Belgrado (3-1) in de Conference League. Trauner moest in isolatie na een positieve coronatest en Malacia was licht geblesseerd.

Arne Slot mag Feyenoord ook weer coachen. Hij testte afgelopen week eveneens positief op corona, net als Marcus Pedersen die op de bank plaatsneemt in de uitverkochte Johan Cruijff ArenA. Reiss Nelson, Cyriel Dessers en Luis Sinisterra vormen de aanval van Feyenoord. Bij de bezoekers ontbreken de geschorste spelmaker Orkun Kökcü en geblesseerde doelman Justin Bijlow.

Feyenoord begint de ontmoeting met een achterstand van 8 punten op Ajax, dat de Eredivisie aanvoert. De nummer 3 van de ranglijst verloor de vijf laatste duels met de rivaal uit Amsterdam. Ajax en Feyenoord wonnen nog nooit zes duels op rij van elkaar.

Opstelling Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Toornstra; Nelson, Dessers en Sinisterra.

Meer uit Voetbal

Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

55 minuten geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

56 minuten geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

3 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

4 uur geleden