Feyenoord start met Trauner en Malacia tegen Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met Gernot Trauner en Tyrell Malacia aan de uitwedstrijd tegen Ajax. Beide verdedigers misten donderdag het gewonnen thuisduel met Partizan Belgrado (3-1) in de Conference League. Trauner moest in isolatie na een positieve coronatest en Malacia was licht geblesseerd.
Arne Slot mag Feyenoord ook weer coachen. Hij testte afgelopen week eveneens positief op corona, net als Marcus Pedersen die op de bank plaatsneemt in de uitverkochte Johan Cruijff ArenA. Reiss Nelson, Cyriel Dessers en Luis Sinisterra vormen de aanval van Feyenoord. Bij de bezoekers ontbreken de geschorste spelmaker Orkun Kökcü en geblesseerde doelman Justin Bijlow.
Feyenoord begint de ontmoeting met een achterstand van 8 punten op Ajax, dat de Eredivisie aanvoert. De nummer 3 van de ranglijst verloor de vijf laatste duels met de rivaal uit Amsterdam. Ajax en Feyenoord wonnen nog nooit zes duels op rij van elkaar.
Opstelling Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Toornstra; Nelson, Dessers en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
49 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
2 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
17 uur geleden