Feyenoord start met Trauner en Jahanbakhsh tegen AZ
ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De aanvoerder, hersteld van een knieblessure, moest dinsdag tijdens de uitwedstrijd tegen Lazio al invallen voor de geblesseerde Bart Nieuwkoop. Hij werd in de slotfase van die wedstrijd weer gewisseld.
Trauner start in het centrum van de defensie. Lutsharel Geertruida vervangt rechtsback Nieuwkoop. Calvin Stengs keert terug naar het middenveld. Daardoor zit Ramiz Zerrouki op de bank als er om 16.45 uur wordt afgetrapt in De Kuip. Alireza Jahanbakhsh neemt de positie van Stengs rechts in de voorhoede in. Hij vormt de voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão.
Trainer Pascal Jansen van AZ heeft zijn opstelling na het verloren Europese uitduel van donderdag met Aston Villa niet gewijzigd. Vleugelaanvallers Ruben van Bommel en Ibrahim Sadiq verschijnen opnieuw aan de aftrap voor de club uit Alkmaar.
Opstellingen:
Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Timber en Stengs; Jahanbakhsh, Giménez en Paixão.
AZ: Ryan; Sugawara, Martins Indi, Bazoer en Møller Wolfe; Mijnans, Clasie en De Wit; Sadiq, Pavlidis, Van Bommel.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
8 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
49 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
7 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
8 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
9 uur geleden