Feyenoord start met Trauner en Jahanbakhsh tegen AZ
ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De aanvoerder, hersteld van een knieblessure, moest dinsdag tijdens de uitwedstrijd tegen Lazio al invallen voor de geblesseerde Bart Nieuwkoop. Hij werd in de slotfase van die wedstrijd weer gewisseld.
Trauner start in het centrum van de defensie. Lutsharel Geertruida vervangt rechtsback Nieuwkoop. Calvin Stengs keert terug naar het middenveld. Daardoor zit Ramiz Zerrouki op de bank als er om 16.45 uur wordt afgetrapt in De Kuip. Alireza Jahanbakhsh neemt de positie van Stengs rechts in de voorhoede in. Hij vormt de voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão.
Trainer Pascal Jansen van AZ heeft zijn opstelling na het verloren Europese uitduel van donderdag met Aston Villa niet gewijzigd. Vleugelaanvallers Ruben van Bommel en Ibrahim Sadiq verschijnen opnieuw aan de aftrap voor de club uit Alkmaar.
Opstellingen:
Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Timber en Stengs; Jahanbakhsh, Giménez en Paixão.
AZ: Ryan; Sugawara, Martins Indi, Bazoer en Møller Wolfe; Mijnans, Clasie en De Wit; Sadiq, Pavlidis, Van Bommel.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
17 minuten geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
36 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
5 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
9 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
10 uur geleden