Feyenoord start met spits Jørgensen tegen Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met Nicolai Jørgensen in de ploeg aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Deense spits krijgt de voorkeur boven Lucas Pratto en Luis Sinisterra.
Jørgensen vormt de voorhoede met Steven Berghuis en de snelle Ridgeciano Haps. Trainer Dick Advocaat kondigde vrijdag al aan dat hij compact wil spelen met Feyenoord en met snelle aanvallen wil profiteren van de ruimte die Ajax vaak achterin weggeeft. Pratto en Sinisterra starten op de bank, net als onder anderen Bryan Linssen en de van een blessure herstelde Orkun Kökcü.
Feyenoord heeft een achterstand van 3 punten op Ajax, de club met veruit het beste doelsaldo van de Eredivisie.
Opstelling Feyenoord: Marsman: Geertruida, Spajić, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Diemers; Berghuis, Jørgensen en Haps.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
46 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
50 minuten geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst staat woensdag met Feyenoord voor een bijna onmogelijke opgave tijdens de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We moeten onze club zo goed mogelijk vertegenwoordigen", zei hij tijdens een persconferentie in Camp Nou. "We spelen tegen een ploeg die steeds dichter bij een moment komt dat ze dit toernooi kunnen winnen. Ze zijn niet vaak kwetsbaar. Maar als er zo'n moment komt, dan moeten we dat herkennen."
3 uur geleden