Feyenoord start met rechtsbuiten Minteh tegen Atlético Madrid
ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League. De rechtsbuiten vormt een voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão in De Kuip.
Calvin Stengs is de aanvallende middenvelder van de thuisploeg. Ramiz Zerrouki zit op de bank als het duel om 21.00 uur van start gaat. Lutsharel Geertruida neemt de positie van de geblesseerde Bart Nieuwkoop rechts in de defensie over. Gernot Trauner is voldoende fit om centraal in de defensie te spelen.
Feyenoord plaatst zich voor de achtste finales van de Champions League als het Atlético Madrid verslaat en Lazio punten laat liggen tegen Celtic. De Rotterdammers vervolgen het Europees avontuur in de tussenronde van de Europa League als ze verliezen van Atlético en Lazio van Celtic wint. Feyenoord sluit de groepsfase van de Champions League op 13 december af met een uitwedstrijd tegen Celtic.
Atlético Madrid start zonder Memphis Depay, die pas net hersteld is van een spierblessure. De aanvaller van het Nederlands elftal is volgens zijn trainer Diego Simeone wel klaar voor een invalbeurt.
Opstellingen
Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Stengs en Timber; Minteh, Giménez en Paixão.
Atlético Madrid: Oblak; Molina, Witsel, Giménez, Hermoso en Riquelme; Llorente, Koke en De Paul; Morata en Griezmann.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
24 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
5 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
5 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
8 uur geleden