Feyenoord start met rechtsbuiten Minteh tegen Atlético Madrid
ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League. De rechtsbuiten vormt een voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão in De Kuip.
Calvin Stengs is de aanvallende middenvelder van de thuisploeg. Ramiz Zerrouki zit op de bank als het duel om 21.00 uur van start gaat. Lutsharel Geertruida neemt de positie van de geblesseerde Bart Nieuwkoop rechts in de defensie over. Gernot Trauner is voldoende fit om centraal in de defensie te spelen.
Feyenoord plaatst zich voor de achtste finales van de Champions League als het Atlético Madrid verslaat en Lazio punten laat liggen tegen Celtic. De Rotterdammers vervolgen het Europees avontuur in de tussenronde van de Europa League als ze verliezen van Atlético en Lazio van Celtic wint. Feyenoord sluit de groepsfase van de Champions League op 13 december af met een uitwedstrijd tegen Celtic.
Atlético Madrid start zonder Memphis Depay, die pas net hersteld is van een spierblessure. De aanvaller van het Nederlands elftal is volgens zijn trainer Diego Simeone wel klaar voor een invalbeurt.
Opstellingen
Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Stengs en Timber; Minteh, Giménez en Paixão.
Atlético Madrid: Oblak; Molina, Witsel, Giménez, Hermoso en Riquelme; Llorente, Koke en De Paul; Morata en Griezmann.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
46 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.
2 uur geledenMADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Tienduizenden Mexicanen zijn al uren voor het begin van de openingswedstrijd van het WK aanwezig bij het Mexico City Stadium. Het is de derde keer dat er in Mexico een mondiaal eindtoernooi wordt gehouden. De openingsceremonie begint om 19.30 uur (Nederlandse tijd) en anderhalf uur later staat de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika op het programma.
5 uur geleden