Feyenoord start met rechtsbuiten Minteh tegen Atlético Madrid
ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League. De rechtsbuiten vormt een voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão in De Kuip.
Calvin Stengs is de aanvallende middenvelder van de thuisploeg. Ramiz Zerrouki zit op de bank als het duel om 21.00 uur van start gaat. Lutsharel Geertruida neemt de positie van de geblesseerde Bart Nieuwkoop rechts in de defensie over. Gernot Trauner is voldoende fit om centraal in de defensie te spelen.
Feyenoord plaatst zich voor de achtste finales van de Champions League als het Atlético Madrid verslaat en Lazio punten laat liggen tegen Celtic. De Rotterdammers vervolgen het Europees avontuur in de tussenronde van de Europa League als ze verliezen van Atlético en Lazio van Celtic wint. Feyenoord sluit de groepsfase van de Champions League op 13 december af met een uitwedstrijd tegen Celtic.
Atlético Madrid start zonder Memphis Depay, die pas net hersteld is van een spierblessure. De aanvaller van het Nederlands elftal is volgens zijn trainer Diego Simeone wel klaar voor een invalbeurt.
Opstellingen
Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Stengs en Timber; Minteh, Giménez en Paixão.
Atlético Madrid: Oblak; Molina, Witsel, Giménez, Hermoso en Riquelme; Llorente, Koke en De Paul; Morata en Griezmann.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
2 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
4 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
15 uur geleden