Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start met Nieuwkoop en Timber aan de competitie

Feyenoord start met Nieuwkoop en Timber aan de competitie

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met de teruggekeerde verdediger Bart Nieuwkoop aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen, in De Kuip tegen Fortuna Sittard. De 27-jarige rechtsback, die na twee jaar bij de Belgische club Union terug is in Rotterdam, heeft direct een basisplaats gekregen van trainer Arne Slot. Nieuwkoop krijgt de voorkeur boven Marcus Pedersen.

De Noor had ruim een week geleden een basisplaats bij de landskampioen in de met 1-0 verloren wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen bekerwinnaar PSV. Ten opzichte van dat duel is ook Quinten Timber nieuw in de basis. Timber vormt het middenveld met nieuwkomer Ramiz Zerrouki en Mats Wieffer. Calvin Stengs, die tegen PSV als aanvallende middenvelder speelde, staat nu in de voorhoede. Santiago Giménez en Igor Paixão zijn de andere aanvallers. Alireza Jahanbakhsh moet genoegen nemen met een plek op de bank.

Bij Fortuna Sittard maakt de nieuwe trainer Danny Buijs (ex-Feyenoord) zijn officiële debuut.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

28 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden