Feyenoord start met Nieuwkoop en Timber aan de competitie
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met de teruggekeerde verdediger Bart Nieuwkoop aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen, in De Kuip tegen Fortuna Sittard. De 27-jarige rechtsback, die na twee jaar bij de Belgische club Union terug is in Rotterdam, heeft direct een basisplaats gekregen van trainer Arne Slot. Nieuwkoop krijgt de voorkeur boven Marcus Pedersen.
De Noor had ruim een week geleden een basisplaats bij de landskampioen in de met 1-0 verloren wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen bekerwinnaar PSV. Ten opzichte van dat duel is ook Quinten Timber nieuw in de basis. Timber vormt het middenveld met nieuwkomer Ramiz Zerrouki en Mats Wieffer. Calvin Stengs, die tegen PSV als aanvallende middenvelder speelde, staat nu in de voorhoede. Santiago Giménez en Igor Paixão zijn de andere aanvallers. Alireza Jahanbakhsh moet genoegen nemen met een plek op de bank.
Bij Fortuna Sittard maakt de nieuwe trainer Danny Buijs (ex-Feyenoord) zijn officiële debuut.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
16 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
19 uur geleden