
Feyenoord start met Geertruida en zonder Trauner tegen Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Excelsior. De verdediger is hersteld van een blessure die hij op een training van het Nederlands elftal opliep. Hij speelt in het hart van de defensie. Gernot Trauner zit op de bank als er om 16.30 uur wordt afgetrapt. Trainer Arne Slot spaart zijn aanvoerder met het oog op de belangrijke thuiswedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.
Bart Nieuwkoop is de rechtsback van Feyenoord in de stadsderby. Calvin Stengs start als aanvallende middenvelder en Santiago Giménez, Luka Ivanusec en Igor Paixão vormen de voorhoede van de kampioen.
Feyenoord is de nummer 2 van de Eredivisie. De club heeft een achterstand van 7 punten op PSV, dat zaterdagavond een uitduel met FC Twente speelt.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.
36 minuten geledenATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
1 dag geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
1 dag geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geleden