Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start met Bijlow en Kökcü tegen Vitesse

Feyenoord start met Bijlow en Kökcü tegen Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met Justin Bijlow onder de lat en Orkun Kökcü op het middenveld aan de thuiswedstrijd tegen Vitesse. Bijlow raakte twee weken geleden in de slotfase van het gewonnen duel met FC Utrecht (1-2) weer geblesseerd, maar is fit genoeg om te starten in De Kuip. Trainer Dick Advocaat stapt tegen Vitesse weer af van het 5-3-2-systeem.

Feyenoord speelde tegen FC Utrecht met vijf verdedigers en twee aanvallers. Advocaat liet zijn elftal eind vorig jaar ook zo spelen in de uitwedstrijd tegen Vitesse. Feyenoord verloor in Arnhem met 1-0.

Kökcü ontbrak de afgelopen weken vanwege een coronabesmetting. Zijn terugkeer in de basis gaat ten koste van Leroy Fer, die op de bank moet beginnen. Advocaat kiest voor voor drie aanvallers: Steven Berghuis, Bryan Linssen en Luis Sinisterra.

Vitesse, dat vorige week in De Kuip de bekerfinale tegen Ajax met 2-1 verloor, staat op de vierde plaats in de Eredivisie met twee punten voorsprong op Feyenoord. De nummer 4 aan het einde van het seizoen plaatst zich voor de derde voorronde van de Conference League, de nummer 5 moet play-offs spelen om Europees voetbal.

Meer uit Voetbal

Iraanse bondscoach toch aanwezig bij WK-loting in Washington

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.

25 minuten geleden
NAC Breda krijgt na akkoord meer zeggenschap over stadion

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.

1 uur geleden
Slot ziet veranderde status Liverpool na slechte reeks

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.

2 uur geleden
Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

12 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

13 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

13 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

13 uur geleden