Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord start in Zwolle met Jørgensen in de spits

Feyenoord start in Zwolle met Jørgensen in de spits

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Nicolai Jørgensen als spits aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen PEC Zwolle. Trainer Dick Advocaat geeft de Deen op het nieuwe grasveld in Zwolle de voorkeur boven Robert Bozenik. "Jørgensen is fit, dat is hij een tijd niet geweest. Het is nu aan hem om te laten zien dat hij de eerste spits wil zijn", zegt de 72-jarige Hagenaar, die de oudste trainer ooit wordt in de eredivisie.

Advocaat is zaterdag 72 jaar en 351 dagen. Hij neemt het record over van Foppe de Haan, die 72 jaar en 317 dagen was toen hij op 8 mei 2016 bij sc Heerenveen voor het laatst op de bank zat in de eredivisie. "Wat ik daarvan vind? Niet speciaals. Ik kijk uit naar de wedstrijd van zaterdagavond, daar gaat het om. Het heeft heel lang geduurd. Op een gegeven moment komt dat trainen en geen wedstrijd spelen je wel de keel uit."

Meer uit Voetbal

Güler biedt excuses aan voor uitschakeling Turkije

SANTA CLARA (ANP) - Buitenspeler Arda Güler baalt ervan dat hij met Turkije al na twee wedstrijden is uitgeschakeld op het WK. Turkije verloor in de nacht van vrijdag op zaterdag met 1-0 van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella verloor eerder al van Australië (0-2) en is daardoor met nog één wedstrijd te gaan al uitgeschakeld in groep D.

2 uur geleden
Turkije na nederlaag tegen Paraguay uitgeschakeld op WK voetbal

SANTA CLARA (ANP) - Turkije heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het San Francisco Bay Area Stadium met 1-0 verloren van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella is daardoor al na twee nederlagen uitgeschakeld in groep D op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Rode kaart Paraguayaan Almirón na beledigen met hand voor mond

SANTA CLARA (ANP) - Miguel Almirón van Paraguay heeft op het WK voetbal de eerste rode kaart gekregen voor het beledigen van een tegenstander met een hand voor zijn mond. Hij deed dat tegen de Turkse voetballer Mert Müldür. Paraguay stond met 1-0 voor.

5 uur geleden
Koeman: impact van mijn wissels tegen Japan was niet goed

HOUSTON (ANP) - Ronald Koeman heeft alsnog toegegeven dat zijn wissels in het eerste WK-duel van het Nederlandse elftal met Japan niet goed zijn uitgepakt. "De impact van de wissels was niet goed", zei de bondscoach van Oranje op zijn laatste persconferentie voor de tweede wedstrijd op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van zaterdag tegen Zweden in Houston.

5 uur geleden
Marokko wint tweede WK-duel van Schotland dankzij treffer Saibari

FOXBOROUGH (ANP) - Marokko heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag het tweede groepsduel met Schotland met 1-0 gewonnen. Ismael Saibari, die de afgelopen seizoenen bij PSV speelde, maakte in Boston het enige doelpunt van de wedstrijd. Marokko gaat na twee wedstrijden met 4 punten aan de leiding in groep C. Brazilië en Haïti spelen later op de dag in Miami Gardens tegen elkaar.

5 uur geleden
Van Hecke: focus ligt na transfer naar Spurs volledig op Oranje

HOUSTON (ANP) - Jan Paul van Hecke is met zijn gedachten volledig bij het Nederlands elftal. Dat zei de verdediger vrijdag (plaatselijke tijd) op een persconferentie in Houston in aanloop naar de groepswedstrijd tegen Zweden op het WK.

6 uur geleden
Brazilië schakelt Haïti uit en gaat aan de leiding in groep C

PHILADELPHIA (ANP) - Brazilië heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Haïti met 3-0 gewonnen. Het elftal van de Italiaanse bondscoach Carlo Ancelotti gaat met 4 punten aan de leiding in groep C voor Marokko, dat over een minder goed doelsaldo beschikt. Schotland staat op 3 punten en Haïti is na twee nederlagen als eerste van de 48 deelnemers uitgeschakeld op het WK.

8 uur geleden