Feyenoord-spelers dragen shirts met tekst: gebruik je verstand
ROTTERDAM (ANP) - De voetballers van Feyenoord zijn zondagavond met speciale shirts het veld opgelopen voor het thuisduel met RKC Waalwijk. Met de boodschap 'gebruik je verstand en steun je club' benadrukten ze dat er niet nog meer spelers na Davy Klaassen het slachtoffer moeten worden van agressieve fans.
De tekst refereert aan de oproep die John de Wolf woensdag tijdens de halve finale van de KNVB-beker deed. De assistent-trainer pakt de microfoon nadat de middenvelder van Ajax een hoofdwond had opgelopen toen hij werd getroffen door een voorwerp dat een toeschouwer naar hem had gegooid. Hij sprak het publiek streng toe. De bekerwedstrijd werd een klein half uur gestaakt maar ook weer hervat. Klaassen kon al snel niet meer verder.
De KNVB voerde een dag na het incident verscherpte maatregelen in die scheidsrechters verplichten wedstrijden eerder te staken na ongeregeldheden met toeschouwers. Feyenoord neemt geen risico meer en speelt de resterende thuiswedstrijden met netten rond het hele veld langs De Kuip.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
11 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer MatÃas Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
14 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
16 uur geleden