Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord speelt thuis gelijk tegen Heerenveen

Feyenoord speelt thuis gelijk tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zaterdagavond op eigen veld gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Trainer Arne Slot zag zijn formatie niet verder komen dan 0-0. De Rotterdammers kregen wel de nodige kansen, maar stuitten onder meer op de sterke Heerenveense doelman Andries Noppert.

Het begin van Feyenoord was bijzonder overtuigend. Binnen enkele minuten kregen de Rotterdammers al drie kansen. Er was een goed schot van Sebastian Szymanski, maar Noppert redde bekwaam. Vervolgens kopte Jacob Rasmussen op de lat. Weer kort later was er een poging van Marcus Pedersen, maar opnieuw greep Noppert in.

Daarna nam de kracht van het offensief enigszins af. Wel waren er nog mogelijkheden voor Javairô Dilrosun en Danilo, maar ook zij kregen de bal niet voorbij de Heerenveense doelman.

Druk

Feyenoord speelde met hetzelfde elftal als eerder in het gewonnen openingsduel tegen Vitesse. Pas na een uur kwam Slot met enkele wissels, in een fase dat Heerenveen wat beter in het spel kwam. De van een blessure herstelde Orkun Kökçü maakte zijn opwachting, als ook aanvaller Oussama Idrissi. In de slotfase mocht ook de Mexicaan Santiago Giménez debuteren.

Het zorgde allemaal wel voor wat meer druk van de kant van de thuisclub. Zo was bijvoorbeeld Dilrosun enkele malen dreigend. Aan de andere kant was Amin Sarr dicht bij de openingstreffer. De Zweed stuitte echter op de Rotterdamse doelman Justin Bijlow. Dat deed ook Thom Haye met een vrije trap.

Jens Toornstra, net in het veld, maakte in de 86e minuut nog bijna de 1-0. Opnieuw echter stond Noppert de Rotterdammers in de weg.

Meer uit Voetbal

Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

2 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

2 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

4 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

4 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

5 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

11 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

12 uur geleden