Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord speelt gelijk in Kosovo bij debuut coach Slot

Feyenoord speelt gelijk in Kosovo bij debuut coach Slot

PRISTINA (ANP) - Feyenoord heeft het eerste officiële duel onder de nieuwe trainer Arne Slot niet kunnen winnen. De Rotterdammers moesten in de uitwedstrijd tegen FC Drita, de nummer 2 van Kosovo, genoegen nemen met 0-0.

Volgende week donderdag is in De Kuip de return in de tweede voorronde van de nieuwe Conference League. De winnaar van het tweeluik stuit in de derde voorronde op het Zwitserse FC Luzern.

Slot wil met Feyenoord dominant, aanvallend en aantrekkelijk voetbal gaan spelen, maar in Pristina was daar nog niet veel van te zien. De nummer 5 van het vorige Eredivisieseizoen maakte een vrij machteloze indruk. In de extra tijd schoot invaller Francesco Antonucci namens Feyenoord nog op de paal.

Grote kans

Naoufal Bannis kreeg in de beginfase een grote kans. Hij schoot uit een kansrijke positie de bal tegen doelman Faton Maloku. Bannis had van Slot als centrumspits de voorkeur gekregen boven de Slowaakse international Robert Bozenik, die volgens de voormalige AZ-coach in de opbouw naar het seizoen nog wat tijd nodig heeft.

Feyenoord had zoals verwacht een groot overwicht, maar haalde geen rendement uit het vele balbezit. De ploeg van Slot combineerde aardig, maar kwam voorin stootkracht, creativiteit en kwaliteit tekort. Luis Sinisterra kreeg op de linkerflank alle kans om zich te onderscheiden, maar was ongelukkig met zijn eindpass en zijn doelgerichte acties. FC Drita loerde voortdurend op de counter, maar dankzij attente intercepties van doelman Justin Bijlow leverden de spaarzame tegenstoten niets op.

Ook na de onderbreking bleef Feyenoord knoeien in aanvallend opzicht. Pas na een uur waren de Rotterdammers even gevaarlijk. Een diagonale uithaal van Tyrell Malacia werd door doelman Maloku goed verwerkt. Tien minuten later miste nieuwkomer Guus Til van dichtbij een grote kans, op aangeven van een andere debutant, rechtsback Marcus Pedersen. Antonucci (ex-FC Volendam) had in de extra tijd zijn officiële debuut kunnen vieren met de winnende treffer, maar zijn schot belandde op de paal.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

2 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

6 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

7 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

7 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

7 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

9 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

10 uur geleden