Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord sluit principeakkoord met gewilde Kökcü

Feyenoord sluit principeakkoord met gewilde Kökcü

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat krijgt bij Feyenoord zijn zin: de door hem gewaardeerde middenvelder Orkun Kökcü blijft voorlopig behouden voor de Rotterdamse club. De directie meldde een principeakkoord te hebben bereikt met het 19-jarige talent. De talentvolle jeugdinternational van Turkije zal op korte termijn zijn handtekening zetten onder een verbeterd contract, dat hem tot 1 juli 2025 aan Feyenoord bindt. De huidige verbintenis van Kökcü liep tot 2023.

Kökcü maakte in 2018 zijn eerste minuten in de Rotterdamse hoofdmacht. Sinds de komst van Advocaat naar de Kuip, eind oktober vorig jaar, kan hij vrijwel wekelijks rekenen op een basisplaats. Mede door de creatieve inbreng van Kökcü begon Feyenoord in de eredivisie aan een indrukwekkende opmars, die door de coronacrisis eindigde. Advocaat sprak meer dan eens uit zeer gecharmeerd te zijn van de middenvelder, die een groot deel van zijn opleiding doorliep bij Feyenoord Academy. Diverse clubs uit het buitenland toonden interesse in hem.

Technisch directeur Frank Arnesen reageerde verheugd op de langverwachte deal met Kökcü. "Orkun heeft zich het afgelopen seizoen enorm goed doorontwikkeld. Daarvoor willen we hem graag belonen. We hebben er alle vertrouwen in dat die ontwikkeling zich de komende jaren voort zal zetten. Bovendien is het voor ons heel mooi dat we zo’n talentvolle speler langer aan ons weten te binden."

Meer uit Voetbal

Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

19 minuten geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

49 minuten geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

3 uur geleden
Keeper Owono mist interlands na noodlottige botsing met De Miguel

MALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.

3 uur geleden
Oekraïne bespreekt financiering oorlog met VS en Europa

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.

10 uur geleden
PSV-coach Bosz zag geen geschikte optie om Forbs af te stoppen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.

10 uur geleden
Timber wint in Champions League met Arsenal, Veerman met Dortmund

PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.

13 uur geleden