Feyenoord sluit principeakkoord met gewilde Kökcü
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat krijgt bij Feyenoord zijn zin: de door hem gewaardeerde middenvelder Orkun Kökcü blijft voorlopig behouden voor de Rotterdamse club. De directie meldde een principeakkoord te hebben bereikt met het 19-jarige talent. De talentvolle jeugdinternational van Turkije zal op korte termijn zijn handtekening zetten onder een verbeterd contract, dat hem tot 1 juli 2025 aan Feyenoord bindt. De huidige verbintenis van Kökcü liep tot 2023.
Kökcü maakte in 2018 zijn eerste minuten in de Rotterdamse hoofdmacht. Sinds de komst van Advocaat naar de Kuip, eind oktober vorig jaar, kan hij vrijwel wekelijks rekenen op een basisplaats. Mede door de creatieve inbreng van Kökcü begon Feyenoord in de eredivisie aan een indrukwekkende opmars, die door de coronacrisis eindigde. Advocaat sprak meer dan eens uit zeer gecharmeerd te zijn van de middenvelder, die een groot deel van zijn opleiding doorliep bij Feyenoord Academy. Diverse clubs uit het buitenland toonden interesse in hem.
Technisch directeur Frank Arnesen reageerde verheugd op de langverwachte deal met Kökcü. "Orkun heeft zich het afgelopen seizoen enorm goed doorontwikkeld. Daarvoor willen we hem graag belonen. We hebben er alle vertrouwen in dat die ontwikkeling zich de komende jaren voort zal zetten. Bovendien is het voor ons heel mooi dat we zo’n talentvolle speler langer aan ons weten te binden."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De Supportersvereniging FC Utrecht (SVFCU) keurt de incidenten tijdens de thuiswedstrijd van hun club tegen Go Ahead Eagles nadrukkelijk af. Dat laat de supportersvereniging zondagochtend weten aan het ANP. Door het gooien van vuurwerk en bekers op het speelveld werd de wedstrijd twee keer stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt bij een stand van 3-1 voor de bezoekers.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
13 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
15 uur geleden