Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord slikt zes treffers en ziet sleutelspelers uitvallen

Feyenoord slikt zes treffers en ziet sleutelspelers uitvallen

LILLE (ANP) - Feyenoord heeft de poule van de Champions League op een vervelende manier afgesloten. De ploeg van trainer Brian Priske verloor de uitwedstrijd tegen Lille (6-1), mede door twee eigen doelpunten van Gernot Trauner. Santiago Giménez en Justin Bijlow vielen in de eerste helft geblesseerd uit.

Feyenoord was voor het duel met Lille al zeker van deelname aan de tussenronde om een plek in de achtste finales. De club had nog een kleine kans zich met een eindklassering in de top 8 direct voor de laatste zestien van de Champions League te plaatsen.

Giménez en Bijlow waren vorige week de uitblinkers bij Feyenoord in het gewonnen thuisduel met Bayern München (3-0). In Lille moesten ze zich al in de eerste helft geblesseerd laten vervangen. De topscorer uit Mexico leek last van een spierblessure te hebben. Bijlow greep naar een knie. Giménez stond eerder dit seizoen al twee maanden aan de kant met een bovenbeenblessure. Bijlow kampt de laatste seizoenen met aanhoudende blessures. Hij leek afgelopen zomer op weg naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring bij de Engelse club.

Feyenoord wordt dit seizoen geplaagd door blessures. Trainer Brian Priske kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba. Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat drie dagen later op bezoek bij PSV voor een duel in de kwartfinale van de KNVB-beker.

Hwang In-beom, pas hersteld van een blessure, verscheen aan de aftrap in Lille voor zijn eerste speelminuten van dit kalenderjaar. Hij hield het een helft vol en maakte vervolgens plaats voor Gjivai Zechiël. Feyenoord keek toen tegen een achterstand van 2-1 aan. Osame Sahraoui, vorig seizoen nog actief voor sc Heerenveen, opende in de vierde minuut de score. Giménez verlengde een kopbal van Trauner tot in het Franse doel. Trauner werkte een voorzet van Sahraoui in eigen doel.

De ongelukkige Hancko werkte een schot van Angel Gomes in eigen doel. Hij passeerde Wellenreuther, de vervanger van de geblesseerde Bijlow. De ingevallen Jonathan David tekende voor de 4-1, waarna Trauner de bal voor de tweede keer in eigen doel schoot. Rémy Cabella maakte het zesde doelpunt voor de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

28 minuten geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

40 minuten geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

41 minuten geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

43 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

47 minuten geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

51 minuten geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

53 minuten geleden