Feyenoord rekent voorlopig niet op doelman Bijlow
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rekent voorlopig niet op Justin Bijlow. De doelman staat geruime tijd aan de kant met een knieblessure. Volgens verschillende media komt hij dit seizoen niet meer in actie voor zijn club uit Rotterdam.
De 27-jarige Bijlow wordt de afgelopen jaren achtervolgd door blessures. Hij moest zich woensdag in de eerste helft van de uitwedstrijd tegen Lille laten vervangen met een knieblessure.
Bijlow begon het seizoen als tweede doelman van Feyenoord en zag een transfer naar Southampton mislukken, omdat hij niet door een medische keuring kwam. Bijlow kreeg vlak voor de winterstop weer een basisplaats bij Feyenoord. Maar trainer Brian Priske zal voorlopig weer een beroep doen op Timon Wellenreuther.
Feyenoord speelt zondag een uitduel met Ajax en gaat woensdag op bezoek bij PSV voor een wedstrijd in de kwartfinale van de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
1 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
4 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
6 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
8 uur geleden