Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord rekent op Trauner en Stengs voor bekerduel met AZ

Feyenoord rekent op Trauner en Stengs voor bekerduel met AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht dat Gernot Trauner en Calvin Stengs voldoende fit zijn om woensdagavond tegen AZ te spelen in de kwartfinale van de KNVB-beker. "Ze hebben getraind, maar we moeten even afwachten hoe ze reageren", zei hij op een persconferentie. "Ik heb echter alle aanleiding om te veronderstellen dat ze kunnen spelen."

Trauner kan niet altijd drie duels per week spelen en Stengs miste anderhalve week geleden een thuisduel met FC Twente omdat hij niet helemaal fit uit een bekerduel met PSV was gekomen.

Het heeft er alle schijn van dat Santiago Giménez ook aan de aftrap verschijnt in De Kuip. De topscorer van Feyenoord scoorde in de eerste helft van het seizoen achttien keer in de Eredivisie. Na de winterstop trof de Mexicaan alleen doel tegen NEC. Hij scoorde niet in zijn laatste vier duels.

Eredivisie

Slot wisselde Giménez zondag in het gewonnen uitduel met AZ (0-1) in de Eredivisie. De coach was na die ontmoeting tevreden over de uitslag. "Maar vooral aan de bal deden we het niet goed. "Santi kan beter, maar andere jongens ook. Hij moet leveren en een beetje geluk krijgen. Geluk krijgen kan je met hard werken een beetje afdwingen. Hij hoeft van mij niet te scoren, maar ik verwacht wel dat hij hard werkt."

Feyenoord kan in het bekerduel met AZ weer beschikken over Ayase Ueda. De spits uit Japan is teruggekeerd van de Azië Cup.

AZ mist Vangelis Pavlidis. De topscorer van de club uit Alkmaar is geschorst.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

1 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

2 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

2 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

3 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

5 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

5 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

5 uur geleden