Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord rekent op Trauner en Stengs voor bekerduel met AZ

Feyenoord rekent op Trauner en Stengs voor bekerduel met AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht dat Gernot Trauner en Calvin Stengs voldoende fit zijn om woensdagavond tegen AZ te spelen in de kwartfinale van de KNVB-beker. "Ze hebben getraind, maar we moeten even afwachten hoe ze reageren", zei hij op een persconferentie. "Ik heb echter alle aanleiding om te veronderstellen dat ze kunnen spelen."

Trauner kan niet altijd drie duels per week spelen en Stengs miste anderhalve week geleden een thuisduel met FC Twente omdat hij niet helemaal fit uit een bekerduel met PSV was gekomen.

Het heeft er alle schijn van dat Santiago Giménez ook aan de aftrap verschijnt in De Kuip. De topscorer van Feyenoord scoorde in de eerste helft van het seizoen achttien keer in de Eredivisie. Na de winterstop trof de Mexicaan alleen doel tegen NEC. Hij scoorde niet in zijn laatste vier duels.

Eredivisie

Slot wisselde Giménez zondag in het gewonnen uitduel met AZ (0-1) in de Eredivisie. De coach was na die ontmoeting tevreden over de uitslag. "Maar vooral aan de bal deden we het niet goed. "Santi kan beter, maar andere jongens ook. Hij moet leveren en een beetje geluk krijgen. Geluk krijgen kan je met hard werken een beetje afdwingen. Hij hoeft van mij niet te scoren, maar ik verwacht wel dat hij hard werkt."

Feyenoord kan in het bekerduel met AZ weer beschikken over Ayase Ueda. De spits uit Japan is teruggekeerd van de Azië Cup.

AZ mist Vangelis Pavlidis. De topscorer van de club uit Alkmaar is geschorst.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

12 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

14 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

15 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

16 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

18 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

19 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

20 uur geleden