Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord rekent op Senesi tegen Maccabi Haifa

Feyenoord rekent op Senesi tegen Maccabi Haifa

HAIFA (ANP) - Feyenoord rekent dinsdag in de groepsfase van de Conference League tegen Maccabi Haifa weer op Marcos Senesi. De Argentijnse verdediger was wegens een blessure even uit de roulatie, maar trainer Arne Slot verwacht dat hij in Haifa kan spelen. Voorwaarde is wel dat hij de laatste training voor de wedstrijd goed doorstaat. "En dat gaat zeer waarschijnlijk lukken", aldus Slot. Het duel begint om 16.30 uur Nederlandse tijd.

Alireza Jahanbakhsh behoort niet tot de selectie. Feyenoord besloot eerder al de aanvaller niet mee te nemen om te voorkomen dat hij in de toekomst niet meer uit kan komen voor de nationale ploeg, een mogelijke sanctie voor Iraniërs die in actie komen tegen Israëlische sporters.

"Natuurlijk is het vervelend dat hij ontbreekt", aldus Slot. "Ook al omdat wij vergeleken met andere clubs die Europees spelen niet de allerbreedste selectie hebben. Eigenlijk hebben we als vleugelspeler nu alleen maar Luis Sinisterra. Maar Bryan Linssen kan het ook invullen."

Zware tegenstander

Cyriel Dessers, de Belgische spits die onlangs werd gehuurd van Racing Genk, is eveneens beschikbaar. Slot: "We hadden een speler nodig die zich snel kan aanpassen en voor ons te betalen was. Cyriel kent de Nederlandse competitie en spreekt onze taal. Nadeel is alleen dat hij de laatste tijd maar heel weinig hele wedstrijden heeft gespeeld."

Slot verwacht in Haifa een zware tegenstander. "We spelen tegen de kampioen van Israël en dat er 30.000 mensen in het stadion zitten zegt wel iets over deze club. Ze zijn gewoon heel goed. Maar wij hebben in de eerste weken van de competitie ook goed gespeeld. Ik heb er daarom veel vertrouwen in."

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

3 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

5 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

5 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

5 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

6 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

6 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

6 uur geleden