Feyenoord rekent op Senesi tegen Maccabi Haifa
HAIFA (ANP) - Feyenoord rekent dinsdag in de groepsfase van de Conference League tegen Maccabi Haifa weer op Marcos Senesi. De Argentijnse verdediger was wegens een blessure even uit de roulatie, maar trainer Arne Slot verwacht dat hij in Haifa kan spelen. Voorwaarde is wel dat hij de laatste training voor de wedstrijd goed doorstaat. "En dat gaat zeer waarschijnlijk lukken", aldus Slot. Het duel begint om 16.30 uur Nederlandse tijd.
Alireza Jahanbakhsh behoort niet tot de selectie. Feyenoord besloot eerder al de aanvaller niet mee te nemen om te voorkomen dat hij in de toekomst niet meer uit kan komen voor de nationale ploeg, een mogelijke sanctie voor Iraniërs die in actie komen tegen Israëlische sporters.
"Natuurlijk is het vervelend dat hij ontbreekt", aldus Slot. "Ook al omdat wij vergeleken met andere clubs die Europees spelen niet de allerbreedste selectie hebben. Eigenlijk hebben we als vleugelspeler nu alleen maar Luis Sinisterra. Maar Bryan Linssen kan het ook invullen."
Zware tegenstander
Cyriel Dessers, de Belgische spits die onlangs werd gehuurd van Racing Genk, is eveneens beschikbaar. Slot: "We hadden een speler nodig die zich snel kan aanpassen en voor ons te betalen was. Cyriel kent de Nederlandse competitie en spreekt onze taal. Nadeel is alleen dat hij de laatste tijd maar heel weinig hele wedstrijden heeft gespeeld."
Slot verwacht in Haifa een zware tegenstander. "We spelen tegen de kampioen van Israël en dat er 30.000 mensen in het stadion zitten zegt wel iets over deze club. Ze zijn gewoon heel goed. Maar wij hebben in de eerste weken van de competitie ook goed gespeeld. Ik heb er daarom veel vertrouwen in."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
9 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
18 uur geleden