Feyenoord rekent op Senesi tegen Maccabi Haifa
HAIFA (ANP) - Feyenoord rekent dinsdag in de groepsfase van de Conference League tegen Maccabi Haifa weer op Marcos Senesi. De Argentijnse verdediger was wegens een blessure even uit de roulatie, maar trainer Arne Slot verwacht dat hij in Haifa kan spelen. Voorwaarde is wel dat hij de laatste training voor de wedstrijd goed doorstaat. "En dat gaat zeer waarschijnlijk lukken", aldus Slot. Het duel begint om 16.30 uur Nederlandse tijd.
Alireza Jahanbakhsh behoort niet tot de selectie. Feyenoord besloot eerder al de aanvaller niet mee te nemen om te voorkomen dat hij in de toekomst niet meer uit kan komen voor de nationale ploeg, een mogelijke sanctie voor Iraniërs die in actie komen tegen Israëlische sporters.
"Natuurlijk is het vervelend dat hij ontbreekt", aldus Slot. "Ook al omdat wij vergeleken met andere clubs die Europees spelen niet de allerbreedste selectie hebben. Eigenlijk hebben we als vleugelspeler nu alleen maar Luis Sinisterra. Maar Bryan Linssen kan het ook invullen."
Zware tegenstander
Cyriel Dessers, de Belgische spits die onlangs werd gehuurd van Racing Genk, is eveneens beschikbaar. Slot: "We hadden een speler nodig die zich snel kan aanpassen en voor ons te betalen was. Cyriel kent de Nederlandse competitie en spreekt onze taal. Nadeel is alleen dat hij de laatste tijd maar heel weinig hele wedstrijden heeft gespeeld."
Slot verwacht in Haifa een zware tegenstander. "We spelen tegen de kampioen van Israël en dat er 30.000 mensen in het stadion zitten zegt wel iets over deze club. Ze zijn gewoon heel goed. Maar wij hebben in de eerste weken van de competitie ook goed gespeeld. Ik heb er daarom veel vertrouwen in."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
13 uur geleden