Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ontvangt Ajax in uitverkochte De Kuip

Feyenoord ontvangt Ajax in uitverkochte De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord en Ajax treffen elkaar voor een onderling duel in De Kuip. Beide clubs twijfelen er niet meer aan dat PSV het seizoen als kampioen afsluit. Maar voor de spelers en supporters van de twee ploegen staat er veel eer op het spel.

Feyenoord staat tweede op de ranglijst, met 12 punten minder dan koploper PSV en 6 punten meer dan het als derde geklasseerde FC Twente. Ajax bekleedt de vijfde positie, met een voorsprong van 2 punten op NEC.

Bij Feyenoord is het meespelen van Bart Nieuwkoop onzeker. Justin Bijlow, Gernot Trauner, Quilindschy Hartman en Alireza Jahanbakhsh ontbreken bij de thuisploeg. Bij Ajax hopen ze dat Brian Brobbey een deel van het duel kan spelen. Trainer John van 't Schip kan geen beroep doen op Jordan Henderson, Steven Berghuis en doelman Diant Ramaj.

Ahmed Aboutaleb, tot oktober burgemeester van Rotterdam, heeft de supporters van Feyenoord gewaarschuwd in aanloop naar De Klassieker. Hij sluit niet uit dat zijn opvolger in de toekomst helemaal geen fans meer toelaat bij De Klassieker als het weer mis gaat. Fans van Ajax zijn niet welkom in De Kuip.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

4 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

4 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

6 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden