Feyenoord ongewijzigd en FC Twente start met Rots in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met een ongewijzigde basisformatie aan het thuisduel met FC Twente. Trainer Brian Priske heeft vertrouwen in de spelers die woensdag aan de aftrap verschenen van het gewonnen uitduel met Girona (2-3) in de Champions League.
Ayase Ueda is weer de spits van Feyenoord. Dávid Hancko en Jordan Lotomba zijn ook weer fit. Beide verdedigers sloegen vrijdag de training van hun ploeg over. De geblesseerde Bart Nieuwkoop, Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman ontbreken ook nog tegen FC Twente.
Bij FC Twente heeft Daan Rots een basisplaats. Hij krijgt de voorkeur boven Ricky van Wolfswinkel die donderdag wel begon tegen Fenerbahçe (1-1). Van Wolfswinkel zit ook niet op de bank.
FC Twente staat vierde in de Eredivisie, met 14 punten uit zeven duels. Feyenoord heeft 10 punten in de eerste zes duels verzameld.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
9 uur geleden