Feyenoord ongewijzigd en FC Twente start met Rots in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met een ongewijzigde basisformatie aan het thuisduel met FC Twente. Trainer Brian Priske heeft vertrouwen in de spelers die woensdag aan de aftrap verschenen van het gewonnen uitduel met Girona (2-3) in de Champions League.
Ayase Ueda is weer de spits van Feyenoord. Dávid Hancko en Jordan Lotomba zijn ook weer fit. Beide verdedigers sloegen vrijdag de training van hun ploeg over. De geblesseerde Bart Nieuwkoop, Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman ontbreken ook nog tegen FC Twente.
Bij FC Twente heeft Daan Rots een basisplaats. Hij krijgt de voorkeur boven Ricky van Wolfswinkel die donderdag wel begon tegen Fenerbahçe (1-1). Van Wolfswinkel zit ook niet op de bank.
FC Twente staat vierde in de Eredivisie, met 14 punten uit zeven duels. Feyenoord heeft 10 punten in de eerste zes duels verzameld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
36 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
49 minuten geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
15 uur geleden