Feyenoord oefent twee keer verkort tegen Duitse clubs
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt in aanloop naar het nieuwe seizoen twee verkorte oefenwedstrijden, tegen Borussia Dortmund en MSV Duisburg. De oefenduels met de Duitse opponenten, gespeeld in Duisburg, maken onderdeel uit van het toernooi Cup of Traditions.
Beide duels worden op zaterdag 22 augustus gespeeld en duren slechts een uur. De wedstrijd tegen Dortmund begint om 16.45 uur en het duel met Duisburg om 18.00 uur.
"Het is nog niet duidelijk of er publiek bij de vriendschappelijke wedstrijden aanwezig mag zijn. MSV Duisburg is druk in gesprek met de lokale autoriteiten om tot een hygiëneprotocol te komen, maar het is nog niet te zeggen of dit op tijd af is", meldt de Rotterdamse club.
Verder oefent Feyenoord nog tegen Sparta (9 augustus) en FC Twente (16 augustus). Die wedstrijden worden in De Kuip gespeeld.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
1 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
15 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
22 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden