Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord oefent tegen Sparta voor 3000 fans met mondkapje

Feyenoord oefent tegen Sparta voor 3000 fans met mondkapje

EREDIVISIEROTTERDAM (ANP) - Feyenoord start het seizoen met een oefenwedstrijd tegen Sparta Rotterdam. Zo'n 3000 toeschouwers in De Kuip zien mogelijk de aanwinsten Bryan Linssen en Mark Diemers debuteren bij de thuisploeg. Christian Conteh, overgekomen van Sankt Pauli, is ook speelgerechtigd.

Feyenoord wilde aanvankelijk 7000 toeschouwers toelaten in het eigen stadion. De Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb vond dat niet verstandig nadat hij beelden van de openbare training van woensdag had gezien. Supporters van Feyenoord zongen hun spelers tijdens de oefensessie herhaaldelijk toe. En dat is in strijd met de regels tegen de verspreiding van het coronavirus. Premier Mark Rutte sprak er donderdag tijdens een persconferentie schande van.

Na overleg met de gemeente heeft Feyenoord nu besloten slechts 3000 fans toe te laten. De supporters moeten allemaal een mondkapje dragen vanaf het moment dat ze in de rij staan om het stadion binnen te gaan tot bij het verlaten van De Kuip. Ook in het stadion moeten ze 1,5 meter afstand bewaren. Alleen mensen uit hetzelfde huishouden of jongeren tot achttien jaar mogen dicht naast elkaar zitten.

De gemeente en Feyenoord nemen na het oefenduel met Sparta weer contact met elkaar op. Dan wordt besproken of er volgende week fans bij de oefenwedstrijd tegen FC Twente mogen komen kijken.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

4 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

4 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

4 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

5 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

6 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

6 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

7 uur geleden