Feyenoord nog zonder Timber en Hwang en ziet ook Zerrouki afhaken
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber en Hwang In-beom missen woensdag ook de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Bayern München in de Champions League. De middenvelders sloten dinsdag nog niet aan bij de groepstraining van hun club uit Rotterdam.
Trainer Brian Priske hoopte afgelopen weekeinde nog dat Timber en Hwang inzetbaar zouden zijn tegen de koploper van de Bundesliga. Hij heeft nog maar weinig opties voor zijn middenveld, want Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn voorlopig ook niet inzetbaar. Zerrouki is zaterdag geblesseerd geraakt tijdens het uitduel met Willem II. "We hoeven voorlopig niet op hem te rekenen."
Priske had ook goed nieuws op een persconferentie. Dávid Hancko en Bart Nieuwkoop zijn wel weer inzetbaar. De verdedigers konden niet in actie komen tegen Willem II. Hancko was ziek en Nieuwkoop kreeg last van een heupblessure.
Feyenoord staat na zes duels en 10 punten achttiende in de Champions League. Bayern München is met 12 punten de nummer 10 van de ranglijst. De beste acht ploegen plaatsen zich voor de achtste finales. De nummers 8 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien ploegen. Feyenoord besluit de groepsfase volgende week woensdag met een uitwedstrijd tegen Lille.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
4 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
7 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
8 uur geleden