Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord nog zonder Nieuwkoop tegen Girona in Champions League

Feyenoord nog zonder Nieuwkoop tegen Girona in Champions League

GIRONA (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske heeft woensdag in de Champions League-wedstrijd bij Girona nog niet de beschikking over Bart Nieuwkoop. De 28-jarige verdediger is nog niet volledig hersteld van zijn blessure.

Priske had vrijdag nog de hoop uitgesproken dat Nieuwkoop voor het duel met Girona weer kon aansluiten bij de selectie, maar de wedstrijd komt te vroeg. "Het vergt wat meer tijd dan we hadden verwacht", zei de coach tijdens de persconferentie een dag voor het duel. "Hij was vrijdag terug op het veld, maar hij voelde zich niet 100 procent. Daarom hebben we besloten om het iets rustiger aan te doen."

"We willen nu geen risico met hem nemen. We hebben na Girona nog één wedstrijd tegen FC Twente voor de interlandperiode. We gaan zien of hij fit is voor Twente en anders hebben we nog twee weken om daar aan te werken", aldus Priske.

Stengs

Feyenoord mist in Spanje ook Santiago Giménez en Calvin Stengs. De Mexicaanse aanvaller liep onlangs een bovenbeenblessure op en is circa drie maanden niet inzetbaar. Stengs is nog aan het revalideren na een knie-operatie.

Feyenoord verloor zijn eerste Champions League-wedstrijd met 4-0 van Bayer Leverkusen in De Kuip. Girona ging met 1-0 onderuit bij Paris Saint-Germain. De wedstrijd tussen Feyenoord en Girona begint woensdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

2 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

14 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

19 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden