Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord nog zonder Nieuwkoop tegen Girona in Champions League

Feyenoord nog zonder Nieuwkoop tegen Girona in Champions League

GIRONA (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske heeft woensdag in de Champions League-wedstrijd bij Girona nog niet de beschikking over Bart Nieuwkoop. De 28-jarige verdediger is nog niet volledig hersteld van zijn blessure.

Priske had vrijdag nog de hoop uitgesproken dat Nieuwkoop voor het duel met Girona weer kon aansluiten bij de selectie, maar de wedstrijd komt te vroeg. "Het vergt wat meer tijd dan we hadden verwacht", zei de coach tijdens de persconferentie een dag voor het duel. "Hij was vrijdag terug op het veld, maar hij voelde zich niet 100 procent. Daarom hebben we besloten om het iets rustiger aan te doen."

"We willen nu geen risico met hem nemen. We hebben na Girona nog één wedstrijd tegen FC Twente voor de interlandperiode. We gaan zien of hij fit is voor Twente en anders hebben we nog twee weken om daar aan te werken", aldus Priske.

Stengs

Feyenoord mist in Spanje ook Santiago Giménez en Calvin Stengs. De Mexicaanse aanvaller liep onlangs een bovenbeenblessure op en is circa drie maanden niet inzetbaar. Stengs is nog aan het revalideren na een knie-operatie.

Feyenoord verloor zijn eerste Champions League-wedstrijd met 4-0 van Bayer Leverkusen in De Kuip. Girona ging met 1-0 onderuit bij Paris Saint-Germain. De wedstrijd tussen Feyenoord en Girona begint woensdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

33 minuten geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

9 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

11 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

13 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

14 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

16 uur geleden