Feyenoord nog zonder Nieuwkoop tegen Girona in Champions League
GIRONA (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske heeft woensdag in de Champions League-wedstrijd bij Girona nog niet de beschikking over Bart Nieuwkoop. De 28-jarige verdediger is nog niet volledig hersteld van zijn blessure.
Priske had vrijdag nog de hoop uitgesproken dat Nieuwkoop voor het duel met Girona weer kon aansluiten bij de selectie, maar de wedstrijd komt te vroeg. "Het vergt wat meer tijd dan we hadden verwacht", zei de coach tijdens de persconferentie een dag voor het duel. "Hij was vrijdag terug op het veld, maar hij voelde zich niet 100 procent. Daarom hebben we besloten om het iets rustiger aan te doen."
"We willen nu geen risico met hem nemen. We hebben na Girona nog één wedstrijd tegen FC Twente voor de interlandperiode. We gaan zien of hij fit is voor Twente en anders hebben we nog twee weken om daar aan te werken", aldus Priske.
Stengs
Feyenoord mist in Spanje ook Santiago Giménez en Calvin Stengs. De Mexicaanse aanvaller liep onlangs een bovenbeenblessure op en is circa drie maanden niet inzetbaar. Stengs is nog aan het revalideren na een knie-operatie.
Feyenoord verloor zijn eerste Champions League-wedstrijd met 4-0 van Bayer Leverkusen in De Kuip. Girona ging met 1-0 onderuit bij Paris Saint-Germain. De wedstrijd tussen Feyenoord en Girona begint woensdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
10 uur geleden