Feyenoord nog zonder doelman Bijlow, maar met Botteghin en Fer
GRONINGEN (ANP) - Doelman Justin Bijlow ontbreekt nog bij Feyenoord in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (aanvang: 18.45 uur). Hij trainde dinsdag wel weer volop mee met de Rotterdamse selectie, maar een rentree zit er voor hem nog niet in. Daardoor verdedigt Nick Marsman opnieuw het doel van Feyenoord.
In de Rotterdamse defensie neemt Eric Botteghin de plaats in van Uros Spajic, die op de bank begint. Op het middenveld keert Leroy Fer terug in het basisteam. Daardoor behoort ook Mark Diemers tot de reserves.
Opvallend is dat trainer Dick Advocaat zijn drie centrumspitsen Nicolai Jørgensen, Robert Bozenik en Lucas Pratto opnieuw niet nodig heeft voor zijn basisteam. Afgelopen zondag moest het offensieve trio bij FC Twente (2-2) ook al op de bank plaatsnemen. De Rotterdamse voorhoede wordt in Groningen weer gevormd door Steven Berghuis, Bryan Linssen en Luis Sinisterra.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
10 uur geleden