Feyenoord niet meer naar Spanje voor oefenduel
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat het geplande oefenduel met Club Brugge in Spanje schieten. De Rotterdamse Eredivisionist zou vrijdag afreizen naar Marbella waar het dan zaterdag tegen de club van Alfred Schreuder zou oefenen. Volgens de club zijn er op het Marbella Football Center, waar op dit moment meerdere ploegen uit verschillende landen op trainingskamp zijn, meerdere coronabesmettingen geconstateerd.
Feyenoord schrapte afgelopen weekeinde, vanwege meerdere coronagevallen binnen de staf en selectie, een voor deze week gepland trainingskamp in Jerez. Van daaruit zou de groep zaterdag naar Marbella afreizen voor een duel met de Belgische landskampioen. Eerder in de week meldde de club nog van plan te zijn die wedstrijd door te laten gaan, maar ziet daar nu toch van af.
Feyenoord zal zich nu verder in Nederland voorbereiden op de tweede seizoenshelft. Op zaterdag 15 januari nemen de Rotterdammers het in De Kuip op tegen Vitesse.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Joris van Overeem keert terug bij FC Utrecht. De 32-jarige middenvelder komt over van sc Heerenveen en ondertekent een contract voor twee seizoenen bij de club waar hij tussen 2018 en 2022 ook al voetbalde.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is na de vroege uitschakeling op het WK een plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA. Oranje neemt nu de negende positie in, meldt de wereldvoetbalbond maandag.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Fred Rutten is niet langer technisch adviseur bij voetbalclub NEC. De 63-jarige Wijchenaar legt zijn werkzaamheden bij de Nijmegenaren na vijf jaar neer, meldt NEC.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - In Argentinië wordt een nationale feestdag afgekondigd zodra het Argentijnse elftal een moment voor de huldiging heeft gekozen. Dat schrijft president Javier Milei op X naar aanleiding van de door Argentinië van Spanje verloren WK-finale (0-1), zondagavond in New York.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het Nederlands elftal was op het wereldkampioenschap voetbal de meest sportieve ploeg. Dat is het oordeel van de FIFA, die na afloop van de finale tussen Spanje en Argentinië (1-0) bekendmaakte dat Oranje de Fair Play Award won.
12 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft in de Nederlandse nacht van zondag op maandag samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de wereldbeker uitgereikt aan Rodri, de Spaanse aanvoerder en beste speler van het WK. Spanje versloeg Argentinië in de finale van het grootste WK ooit in East Rutherford na verlenging met 1-0. Spanje werd voor de tweede keer wereldkampioen.
12 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in tranen afscheid genomen van zijn zesde WK voetbal. De spelmaker van Argentinië verloor in de eindstrijd in East Rutherford na verlenging met 1-0 van Spanje. Messi werd in 2022 wel wereldkampioen met zijn land toen de Argentijnen na strafschoppen wonnen van Frankrijk.
13 uur geleden