Feyenoord neemt vijfde plek over van FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de vijfde plaats in de eredivisie overgenomen van FC Utrecht. De ploeg van trainer Dick Advocaat won het onderlinge duel in De Galgenwaard met 2-1. Jens Toornstra zorgde kort na rust met een prachtig schot voor de winnende treffer.
Orkun Kökcü had de Rotterdammers na een kwartier ook al op fraaie wijze op voorsprong gebracht. Justin Hoogma kopte twee minuten later de gelijkmaker binnen. De verdediger van Utrecht moest in de slotfase met rood van het veld, omdat hij de doorgebroken Luis Sinisterra onderuit schopte.
Feyenoord is onder Advocaat nog altijd ongeslagen in de eredivisie. Zeven competitieduels leverden zeventien punten op. Met een totaal van 31 punten gaat Feyenoord als nummer 5 van de ranglijst de winterstop in. FC Utrecht heeft twee punten minder.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
17 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
21 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden