Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord neemt Spajic op huurbasis over van Krasnodar

Feyenoord neemt Spajic op huurbasis over van Krasnodar

ROTTERDAM (ANP) - Uros Spajic speelt dit seizoen voor Feyenoord. De Rotterdammers huren de 27-jarige Servische verdediger van de Russische club FK Krasnodar.

"Het is bekend dat we graag nog een centrale verdediger wilden toevoegen aan de selectie. Met de komst van Uros Spajic is dat gelukt én voegen we niet alleen een extra optie, maar ook extra ervaring toe aan de achterste linie van de groep", zegt Frank Arnesen, technisch directeur van Feyenoord.

Spajic is afkomstig uit de opleiding van Rode Ster Belgrado. In 2013 stapte hij over naar Toulouse in Frankrijk. Daarna kwam Spajic nog uit voor Anderlecht en Krasnodar.

Blij

"Ik ben erg blij om hier te zijn", zegt Spajic op de website van zijn nieuwe club. "Feyenoord is een grote club die altijd om de prijzen strijdt. Daarom ben ik hier en daar ben ik blij mee."

Spajic heeft zich goed laten adviseren door Tonny Vilhena, de oud-Feyenoorder die nog voor Krasnodat speelt. "Hij heeft me wat verteld over het team en natuurlijk over de sfeer hier en de supporters. Ik hoop dat de situatie met corona niet te lang duurt. Ik hoop dat de supporters snel weer naar het stadion mogen komen en dat ik de sfeer ook kan meemaken."

Spajic, die nog in afwachting is van een werk- en verblijfsvergunning, speelde tot dusverre elf interlands. Vijf jaar geleden debuteerde hij voor de nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

7 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

9 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

9 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

10 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

11 uur geleden
Bulgarije rouwt om overleden coach van de twintigste eeuw Penev

SOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.

11 uur geleden
Aston Villa weer tweede na zege op Nottingham Forest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.

13 uur geleden