Feyenoord neemt Spajic op huurbasis over van Krasnodar
ROTTERDAM (ANP) - Uros Spajic speelt dit seizoen voor Feyenoord. De Rotterdammers huren de 27-jarige Servische verdediger van de Russische club FK Krasnodar.
"Het is bekend dat we graag nog een centrale verdediger wilden toevoegen aan de selectie. Met de komst van Uros Spajic is dat gelukt én voegen we niet alleen een extra optie, maar ook extra ervaring toe aan de achterste linie van de groep", zegt Frank Arnesen, technisch directeur van Feyenoord.
Spajic is afkomstig uit de opleiding van Rode Ster Belgrado. In 2013 stapte hij over naar Toulouse in Frankrijk. Daarna kwam Spajic nog uit voor Anderlecht en Krasnodar.
Blij
"Ik ben erg blij om hier te zijn", zegt Spajic op de website van zijn nieuwe club. "Feyenoord is een grote club die altijd om de prijzen strijdt. Daarom ben ik hier en daar ben ik blij mee."
Spajic heeft zich goed laten adviseren door Tonny Vilhena, de oud-Feyenoorder die nog voor Krasnodat speelt. "Hij heeft me wat verteld over het team en natuurlijk over de sfeer hier en de supporters. Ik hoop dat de situatie met corona niet te lang duurt. Ik hoop dat de supporters snel weer naar het stadion mogen komen en dat ik de sfeer ook kan meemaken."
Spajic, die nog in afwachting is van een werk- en verblijfsvergunning, speelde tot dusverre elf interlands. Vijf jaar geleden debuteerde hij voor de nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
11 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
14 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
15 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
15 uur geleden