Feyenoord neemt afscheid van aanvaller Jahanbakhsh
ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt komend seizoen niet meer voor Feyenoord. De Rotterdamse club heeft besloten het aflopende contract van de 30-jarige buitenspeler niet te verlengen, liet directeur Dennis te Kloese weten op de open dag in De Kuip.
"Wij hadden de optie om zijn contract te verlengen, maar kiezen ervoor om door te selecteren", aldus Te Kloese tegen ESPN. Jahanbakhsh speelde sinds de zomer van 2021 voor Feyenoord.
Te Kloese liet ook weten dat er veel belangstelling is voor verdediger David Hancko. "Hij heeft een fantastisch EK gespeeld en twee goede seizoenen bij ons. Het zou dus gek zijn als er geen belangstelling zou zijn. Maar dat zijn geen clubs die op dit moment bij hem passen", zei hij.
Helikopter
De nieuwe spelers Gijs Smal, Julián Carranza, Anis Hadj Moussa en Chris-Kevin Nadje en de nieuwe trainer Brian Priske kwamen, zoals gebruikelijk bij Feyenoord, in een helikopter aan in De Kuip. "Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt. Geweldig. Ongelofelijk. Ik ben dankbaar", sprak de 47-jarige Deense coach. In het stadion waren ruim 30.000 fans aanwezig.
Jeyland Mitchell zat niet in de helikopter. De begin deze maand vastgelegde Costa Ricaan is nog in afwachting van zijn werkvergunning.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
7 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
7 uur geleden