Feyenoord neemt afscheid van aanvaller Jahanbakhsh
ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt komend seizoen niet meer voor Feyenoord. De Rotterdamse club heeft besloten het aflopende contract van de 30-jarige buitenspeler niet te verlengen, liet directeur Dennis te Kloese weten op de open dag in De Kuip.
"Wij hadden de optie om zijn contract te verlengen, maar kiezen ervoor om door te selecteren", aldus Te Kloese tegen ESPN. Jahanbakhsh speelde sinds de zomer van 2021 voor Feyenoord.
Te Kloese liet ook weten dat er veel belangstelling is voor verdediger David Hancko. "Hij heeft een fantastisch EK gespeeld en twee goede seizoenen bij ons. Het zou dus gek zijn als er geen belangstelling zou zijn. Maar dat zijn geen clubs die op dit moment bij hem passen", zei hij.
Helikopter
De nieuwe spelers Gijs Smal, Julián Carranza, Anis Hadj Moussa en Chris-Kevin Nadje en de nieuwe trainer Brian Priske kwamen, zoals gebruikelijk bij Feyenoord, in een helikopter aan in De Kuip. "Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt. Geweldig. Ongelofelijk. Ik ben dankbaar", sprak de 47-jarige Deense coach. In het stadion waren ruim 30.000 fans aanwezig.
Jeyland Mitchell zat niet in de helikopter. De begin deze maand vastgelegde Costa Ricaan is nog in afwachting van zijn werkvergunning.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
11 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
17 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden