Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord neemt aanvaller Conteh over van Sankt Pauli

Feyenoord neemt aanvaller Conteh over van Sankt Pauli

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft aanvaller Christian Conteh gecontracteerd. De 20-jarige voetballer van Duits-Ghanese afkomst komt over van de Duitse club 1. FC Sankt Pauli. Conteh heeft getekend tot medio 2024.

"We houden Conteh al een tijdje in de gaten. Hij is razendsnel, heeft een goede actie en is iemand die achter de linies voor een flinke dosis gevaar kan zorgen. Deze jongen heeft veel potentie, en we willen hem dan ook de tijd, ruimte en aandacht geven om zich verder te ontwikkelen", zei technisch directeur Frank Arnesen over de transfer.

Conteh speelde sinds 2017 voor Sankt Pauli, waar hij vorig jaar zijn debuut in het eerste elftal maakte. In zijn eerste wedstrijd, tegen de latere kampioen Arminia Bielefeld, was hij direct trefzeker. In totaal speelde hij slechts negen duels voor de hoofdmacht en daarin scoorde hij twee keer. Tot voor kort was de Nederlander Jos Luhukay trainer bij Sankt Pauli uit Hamburg, dat op de veertiende plaats eindigde in de tweede Bundesliga.

Voor even terug naar Hamburg

Donderdag was Conteh kort in de Kuip, maar hij is teruggekeerd naar Hamburg, in afwachting van de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Eerder trok Feyenoord al middenvelder Mark Diemers aan. Hij werd overgenomen van Fortuna Sittard. De Rotterdammers verlengden de contracten van Leroy Fer en Orkun Kökçü.

Meer uit Voetbal

NAC Breda krijgt na akkoord meer zeggenschap over stadion

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.

13 minuten geleden
Slot ziet veranderde status Liverpool na slechte reeks

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.

1 uur geleden
Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

11 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

11 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

12 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

12 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

13 uur geleden