Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord na zevende zege op rij met vertrouwen richting Lazio

Feyenoord na zevende zege op rij met vertrouwen richting Lazio

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich in aanloop naar de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Lazio niet bovenmatig hoeven in te spannen. Vitesse had in De Kuip vrijwel niets in te brengen en verloor met 4-0. Voor Feyenoord betekende het de zevende overwinning op rij in de Eredivisie. De achterstand op koploper PSV blijft 4 punten.

Justin Bijlow keerde bij Feyenoord terug onder de lat. De doelman liep twee maanden geleden een breuk op in de pols van zijn linkerhand en werd sindsdien vervangen door Timon Wellenreuther. Bijlow hoefde tegen Vitesse pas kort voor rust in actie te komen, toen hij goed redde op een afstandsschot van Million Manhoef.

Feyenoord leidde op dat moment al met 2-0. De thuisploeg zette Vitesse vanaf het begin onder druk en al in de 7e minuut opende Calvin Stengs met een schot in de korte hoek de score: 1-0. Quinten Timber stond met een goede pass aan de basis van de treffer.

Stengs was na een half uur spelen dicht bij zijn tweede treffer. De lat bracht redding voor Vitesse, dat niet veel later alsnog een doelpunt moest incasseren. Na een steekpass van Stengs prikte Santiago Giménez de bal langs keeper Eloy Room in het doel (2-0). Voor de Mexicaan betekende het alweer zijn dertiende doelpunt dit seizoen in de Eredivisie.

Feyenoord ging na rust gewoon verder. Giménez stelde verdediger Lutsharel Geertruida in de 49e minuut in staat van dichtbij met zijn hoofd te scoren (3-0). Een tegenvaller voor de thuisploeg was daarna het uitvallen van Giménez, die een enkelblessure opliep na een duel met Nicolas Isimiat-Mirin. Giménez, die het veld strompelend verliet, miste de vorige twee groepswedstrijden in de Champions League vanwege een schorsing. Tegen Lazio mag hij voor het eerst wel weer meedoen.

Kort voor tijd zorgde de ingevallen Antoni Milambo met zijn eerste doelpunt in de Eredivisie voor de eindstand van 4-0.

Vitesse staat met 7 punten op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden