Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord na zevende zege op rij met vertrouwen richting Lazio

Feyenoord na zevende zege op rij met vertrouwen richting Lazio

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich in aanloop naar de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Lazio niet bovenmatig hoeven in te spannen. Vitesse had in De Kuip vrijwel niets in te brengen en verloor met 4-0. Voor Feyenoord betekende het de zevende overwinning op rij in de Eredivisie. De achterstand op koploper PSV blijft 4 punten.

Justin Bijlow keerde bij Feyenoord terug onder de lat. De doelman liep twee maanden geleden een breuk op in de pols van zijn linkerhand en werd sindsdien vervangen door Timon Wellenreuther. Bijlow hoefde tegen Vitesse pas kort voor rust in actie te komen, toen hij goed redde op een afstandsschot van Million Manhoef.

Feyenoord leidde op dat moment al met 2-0. De thuisploeg zette Vitesse vanaf het begin onder druk en al in de 7e minuut opende Calvin Stengs met een schot in de korte hoek de score: 1-0. Quinten Timber stond met een goede pass aan de basis van de treffer.

Stengs was na een half uur spelen dicht bij zijn tweede treffer. De lat bracht redding voor Vitesse, dat niet veel later alsnog een doelpunt moest incasseren. Na een steekpass van Stengs prikte Santiago Giménez de bal langs keeper Eloy Room in het doel (2-0). Voor de Mexicaan betekende het alweer zijn dertiende doelpunt dit seizoen in de Eredivisie.

Feyenoord ging na rust gewoon verder. Giménez stelde verdediger Lutsharel Geertruida in de 49e minuut in staat van dichtbij met zijn hoofd te scoren (3-0). Een tegenvaller voor de thuisploeg was daarna het uitvallen van Giménez, die een enkelblessure opliep na een duel met Nicolas Isimiat-Mirin. Giménez, die het veld strompelend verliet, miste de vorige twee groepswedstrijden in de Champions League vanwege een schorsing. Tegen Lazio mag hij voor het eerst wel weer meedoen.

Kort voor tijd zorgde de ingevallen Antoni Milambo met zijn eerste doelpunt in de Eredivisie voor de eindstand van 4-0.

Vitesse staat met 7 punten op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

2 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

8 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

19 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

21 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

21 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

22 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

1 dag geleden