Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mogelijk tegen Benfica of OGC Nice in play-offs CL

Feyenoord mogelijk tegen Benfica of OGC Nice in play-offs CL

NYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.

Feyenoord ontvangt de Turkse ploeg van trainer Mourinho woensdagavond in De Kuip. De return van de derde voorronde is volgende week dinsdag in Istanbul. De play-offs worden op 19, 20, 26 of 27 augustus afgewerkt. Feyenoord speelt dit seizoen in de Europa League als het in de derde voorronde of play-offs wordt uitgeschakeld.

Benfica eindigde afgelopen seizoen als tweede in Portugal. De club verkocht Orkun Kokcü, oud-aanvoerder van Feyenoord, eerder deze zomer aan Besiktas. OGC Nice werd afgelopen seizoen vierde in de Ligue 1. Bij de Franse club staat Pablo Rosario onder contract. De Amsterdammer speelde nog even in de opleiding van Feyenoord. OGC Nice won vorige week zaterdag nog een oefenduel met de ploeg van trainer Robin van Persie (2-1).

Andere clubs in Europa

FC Utrecht kent de route die naar de groepsfase van de Europa League moet leiden. De club stuit in de play-offs op de winnaar van het tweeluik tussen Zrinjski Mostar uit Bosnië en Herzegovina en Breidablik uit IJsland als het Servette FC in de derde voorronde bedwingt. FC Utrecht belandt in de play-offs van de Conference League als het door Servette wordt uitgeschakeld. In dat geval wordt het Griekse Panathinaikos of Sjachtar uit Oekraïne de tegenstander.

Als AZ erin slaagt om Vaduz uit te schakelen in de derde voorronde van de Conference League stuit de club in Alkmaar op het Bulgaarse Levski Sofia of Sabah FC uit Azerbeidzjan in de play-offs.

Meer uit Voetbal

Supportersvereniging Vitesse verwacht veel fans bij kort geding

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.

43 minuten geleden
Verdediger Meissen van Sparta naar Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

1 uur geleden
Engelse clubs strijden om spits Akpom van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.

3 uur geleden
Dortmund zonder zieke spits Haller op trainingskamp

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.

3 uur geleden
Nederlandse stichting bereidt claim voor tegen FIFA en KNVB

DEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.

4 uur geleden
Messi heeft lichte spierblessure opgelopen

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft geen ernstige blessure opgelopen in het duel van Inter Miami met het Mexicaanse Necaxa. Volgens zijn Amerikaanse club kampt de Argentijnse aanvaller met een lichte spierblessure in zijn rechterbeen. Inter Miami meldt niet wanneer Messi weer kan spelen.

4 uur geleden
Spits De Jong wist vertrek naar FC Porto lang geheim te houden

PORTO (ANP) - Luuk de Jong is verrast dat zijn overgang naar FC Porto tot het laatste moment geheim is gebleven. De spits werd zondag op de Open Dag van de club gepresenteerd in Estádio do Dragão, vlak voor het gewonnen oefenduel met Atlético Madrid (1-0).

6 uur geleden