Feyenoord moet vrezen voor nieuwe straf van UEFA
PRAAG (ANP) - Feyenoord moet opnieuw vrezen voor een straf van de UEFA. Supporters van de club uit Rotterdam gooiden tijdens de uitwedstrijd tegen Slavia Praag in de Conference League voorwerpen naar een speler van de thuisclub, terwijl die een hoekschop probeerde te nemen.
Scheidsrechter Mattias Gestranius uit Finland keek het even aan. Hij liet het spel hervatten nadat de stadionspeaker fans van Feyenoord in het Nederlands had verzocht om geen voorwerpen meer op het veld te gooien. De club uit Rotterdam wordt tijdens het duel door zo'n 3000 meegereisde supporters gesteund.
Feyenoord is dit seizoen na Europese wedstrijden al zes keer bestraft door de UEFA. Aanhangers van de club staken onder meer voor en tijdens duels vuurwerk af en gooiden voorwerpen op het veld. Feyenoord liet vorige week weten dat het al bijna 280.000 euro aan boetes heeft moeten betalen. "We roepen het hiervoor verantwoordelijke deel van de supporters andermaal op om te stoppen met gedragingen die de club grote financiële en overige schade berokkenen", stelde de club.
Feyenoord kreeg een startpremie van bijna 3 miljoen euro voor deelname aan de Conference League. Een overwinning in het nieuwe toernooi van de UEFA levert 500.000 euro op, een gelijkspel 166.000 euro.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
8 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
11 uur geleden