Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord moet vrezen voor nieuwe straf van UEFA

Feyenoord moet vrezen voor nieuwe straf van UEFA

PRAAG (ANP) - Feyenoord moet opnieuw vrezen voor een straf van de UEFA. Supporters van de club uit Rotterdam gooiden tijdens de uitwedstrijd tegen Slavia Praag in de Conference League voorwerpen naar een speler van de thuisclub, terwijl die een hoekschop probeerde te nemen.

Scheidsrechter Mattias Gestranius uit Finland keek het even aan. Hij liet het spel hervatten nadat de stadionspeaker fans van Feyenoord in het Nederlands had verzocht om geen voorwerpen meer op het veld te gooien. De club uit Rotterdam wordt tijdens het duel door zo'n 3000 meegereisde supporters gesteund.

Feyenoord is dit seizoen na Europese wedstrijden al zes keer bestraft door de UEFA. Aanhangers van de club staken onder meer voor en tijdens duels vuurwerk af en gooiden voorwerpen op het veld. Feyenoord liet vorige week weten dat het al bijna 280.000 euro aan boetes heeft moeten betalen. "We roepen het hiervoor verantwoordelijke deel van de supporters andermaal op om te stoppen met gedragingen die de club grote financiële en overige schade berokkenen", stelde de club.

Feyenoord kreeg een startpremie van bijna 3 miljoen euro voor deelname aan de Conference League. Een overwinning in het nieuwe toernooi van de UEFA levert 500.000 euro op, een gelijkspel 166.000 euro.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

6 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

9 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

11 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

12 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

12 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

16 uur geleden