Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord moet tegen Osasuna in lege Kuip voetballen

Feyenoord moet tegen Osasuna in lege Kuip voetballen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet de laatste oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen in een lege Kuip spelen. De gemeente Rotterdam heeft geen toestemming gegeven om publiek toe te laten bij het duel van komende zondag met Osasuna. Volgens een woordvoerder van de gemeente is de vergunningsaanvraag van Feyenoord afgekeurd; de reden daarvoor is onduidelijk.

"Feyenoord betreurt het besluit van de gemeente. De club vindt het zeer jammer dat haar supporters de internationale ontmoeting met een mooie tegenstander als La Liga-club Osasuna nu niet live kunnen bijwonen", meldt de finalist van de Conference League op de website. De oefenwedstrijd in de lege Kuip begint om 17.00 uur en wordt wel live uitgezonden op tv-zender ESPN.

De ploeg van trainer Arne Slot oefent woensdagmiddag (aftrap 13.00 uur) op trainingscomplex Varkenoord tegen NAC Breda. Dan zijn wel toeschouwers welkom, maximaal drieduizend. Feyenoord verloor zondag in De Kuip met 2-0 van Olympique Lyon, de Franse ploeg van trainer Peter Bosz. Toen zaten ruim 20.000 supporters op de tribunes van het stadion.

Meer uit Voetbal

Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

1 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

11 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

11 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

18 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

18 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

19 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

22 uur geleden