Feyenoord moet tegen Osasuna in lege Kuip voetballen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet de laatste oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen in een lege Kuip spelen. De gemeente Rotterdam heeft geen toestemming gegeven om publiek toe te laten bij het duel van komende zondag met Osasuna. Volgens een woordvoerder van de gemeente is de vergunningsaanvraag van Feyenoord afgekeurd; de reden daarvoor is onduidelijk.
"Feyenoord betreurt het besluit van de gemeente. De club vindt het zeer jammer dat haar supporters de internationale ontmoeting met een mooie tegenstander als La Liga-club Osasuna nu niet live kunnen bijwonen", meldt de finalist van de Conference League op de website. De oefenwedstrijd in de lege Kuip begint om 17.00 uur en wordt wel live uitgezonden op tv-zender ESPN.
De ploeg van trainer Arne Slot oefent woensdagmiddag (aftrap 13.00 uur) op trainingscomplex Varkenoord tegen NAC Breda. Dan zijn wel toeschouwers welkom, maximaal drieduizend. Feyenoord verloor zondag in De Kuip met 2-0 van Olympique Lyon, de Franse ploeg van trainer Peter Bosz. Toen zaten ruim 20.000 supporters op de tribunes van het stadion.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
36 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
20 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
20 uur geleden