Feyenoord mist zevental en haalt Read en Slory bij selectie
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot moet het donderdagavond in de uitwedstrijd tegen FC Volendam stellen zonder liefst zeven spelers. Daarom zijn Givairo Read en Jaden Slory aan de selectie toegevoegd.
De Rotterdammers zagen afgelopen weekend Quilindschy Hartman wegvallen. De verdediger is maanden uitgeschakeld. Ook Justin Bijlow, Gernot Trauner, Antoni Milambo, Gjivai Zechiёl, Alireza Jahanbakhsh en Luka Ivanusec kunnen niet in actie komen aan de Dijk in Volendam.
"In de situatie waarin Volendam zit, is elk punt er een. Ook voor het vertrouwen in het team", zei Slot over de komende tegenstander, die afgelopen weekend een punt pakte bij Almere City. Eind vorig jaar verzekerde Feyenoord zich pas in blessuretijd van een zege op de nummer 18 van de Eredivisie. "Die wedstrijd heeft aangetoond dat wij ons tegen geen enkele tegenstander minder scherpte kunnen permitteren", aldus Slot.
Betere wedstrijd
Feyenoord boog afgelopen weekend tegen FC Utrecht een 2-0-achterstand om in een 4-2-zege. Volgens Slot was dat "een van onze betere wedstrijden dit seizoen". "Niet alleen vanwege de comeback, maar zeker ook door hoe wij de hele wedstrijd hebben gevoetbald."
FC Volendam - Feyenoord begint donderdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
1 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
13 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
16 uur geleden