Feyenoord mist zevental en haalt Read en Slory bij selectie
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot moet het donderdagavond in de uitwedstrijd tegen FC Volendam stellen zonder liefst zeven spelers. Daarom zijn Givairo Read en Jaden Slory aan de selectie toegevoegd.
De Rotterdammers zagen afgelopen weekend Quilindschy Hartman wegvallen. De verdediger is maanden uitgeschakeld. Ook Justin Bijlow, Gernot Trauner, Antoni Milambo, Gjivai Zechiёl, Alireza Jahanbakhsh en Luka Ivanusec kunnen niet in actie komen aan de Dijk in Volendam.
"In de situatie waarin Volendam zit, is elk punt er een. Ook voor het vertrouwen in het team", zei Slot over de komende tegenstander, die afgelopen weekend een punt pakte bij Almere City. Eind vorig jaar verzekerde Feyenoord zich pas in blessuretijd van een zege op de nummer 18 van de Eredivisie. "Die wedstrijd heeft aangetoond dat wij ons tegen geen enkele tegenstander minder scherpte kunnen permitteren", aldus Slot.
Betere wedstrijd
Feyenoord boog afgelopen weekend tegen FC Utrecht een 2-0-achterstand om in een 4-2-zege. Volgens Slot was dat "een van onze betere wedstrijden dit seizoen". "Niet alleen vanwege de comeback, maar zeker ook door hoe wij de hele wedstrijd hebben gevoetbald."
FC Volendam - Feyenoord begint donderdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
10 uur geleden