Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist zevental en haalt Read en Slory bij selectie

Feyenoord mist zevental en haalt Read en Slory bij selectie

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot moet het donderdagavond in de uitwedstrijd tegen FC Volendam stellen zonder liefst zeven spelers. Daarom zijn Givairo Read en Jaden Slory aan de selectie toegevoegd.

De Rotterdammers zagen afgelopen weekend Quilindschy Hartman wegvallen. De verdediger is maanden uitgeschakeld. Ook Justin Bijlow, Gernot Trauner, Antoni Milambo, Gjivai Zechiёl, Alireza Jahanbakhsh en Luka Ivanusec kunnen niet in actie komen aan de Dijk in Volendam.

"In de situatie waarin Volendam zit, is elk punt er een. Ook voor het vertrouwen in het team", zei Slot over de komende tegenstander, die afgelopen weekend een punt pakte bij Almere City. Eind vorig jaar verzekerde Feyenoord zich pas in blessuretijd van een zege op de nummer 18 van de Eredivisie. "Die wedstrijd heeft aangetoond dat wij ons tegen geen enkele tegenstander minder scherpte kunnen permitteren", aldus Slot.

Betere wedstrijd

Feyenoord boog afgelopen weekend tegen FC Utrecht een 2-0-achterstand om in een 4-2-zege. Volgens Slot was dat "een van onze betere wedstrijden dit seizoen". "Niet alleen vanwege de comeback, maar zeker ook door hoe wij de hele wedstrijd hebben gevoetbald."

FC Volendam - Feyenoord begint donderdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

26 minuten geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

27 minuten geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

1 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

1 uur geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

1 uur geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

1 uur geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

2 uur geleden