Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist Trauner, Nieuwkoop en Hadj Moussa tegen PSV

Feyenoord mist Trauner, Nieuwkoop en Hadj Moussa tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mist woensdag Gernot Trauner, Bart Nieuwkoop en Anis Hadj Moussa in het bekerduel bij PSV. Verdediger Trauner heeft rust nodig na de wedstrijden tegen Lille (6-1-verlies) en Ajax (2-1-verlies), Nieuwkoop en Hadj Moussa hielden lichte blessures over aan de Klassieker in Amsterdam.

Linksback Quilindschy Hartman maakte zondag tegen Ajax als invaller zijn rentree na tien maanden blessureleed, maar het was al duidelijk dat speeltijd tegen PSV te ambitieus zou zijn. In het competitieduel met Sparta Rotterdam zaterdag is de verdediger wel weer beschikbaar.

Feyenoord-trainer Brian Priske mist naar eigen zeggen negen spelers in de kwartfinale bij PSV (18.45 uur), zo gaf hij aan op zijn persconferentie. Daarbij kwam maandag ook het vertrek van spits Santiago Giménez naar AC Milan. De club is nog druk bezig een opvolger vast te leggen.

Bekertoernooi

Priske vond het moeilijk te zeggen of het seizoen is mislukt als zijn ploeg woensdag wordt uitgeschakeld in het bekertoernooi. "We gaan voor de tweede plek en de beker, maar het loopt niet altijd zo makkelijk. Ik zal zeker ontgoocheld zijn als wij niet de halve finales halen, maar het is niet zo makkelijk te zeggen dat het seizoen dan een fiasco is", zei de Deen.

In de Eredivisie is de achterstand op nummer 2 Ajax 12 punten. Feyenoord is wel nog actief in de Champions League, waarin het later deze maand AC Milan treft in de tussenronde.

"Wij gaan zo lang het mogelijk is voor de tweede plek. Daar gaan we alles aan doen. Ons probleem is de continuïteit op het veld en de vele blessures. Dat maakt het soms moeilijker om een resultaat te halen. De ene keer lukt dat heel mooi, de andere keer weer niet. Maar ik vind zeker dat we goede wedstrijden hebben gespeeld dit seizoen, zeker in de Champions League", aldus de opvolger van Arne Slot.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

1 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

2 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

2 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

4 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

4 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

5 uur geleden