Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist Trauner, Nieuwkoop en Hadj Moussa tegen PSV

Feyenoord mist Trauner, Nieuwkoop en Hadj Moussa tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mist woensdag Gernot Trauner, Bart Nieuwkoop en Anis Hadj Moussa in het bekerduel bij PSV. Verdediger Trauner heeft rust nodig na de wedstrijden tegen Lille (6-1-verlies) en Ajax (2-1-verlies), Nieuwkoop en Hadj Moussa hielden lichte blessures over aan de Klassieker in Amsterdam.

Linksback Quilindschy Hartman maakte zondag tegen Ajax als invaller zijn rentree na tien maanden blessureleed, maar het was al duidelijk dat speeltijd tegen PSV te ambitieus zou zijn. In het competitieduel met Sparta Rotterdam zaterdag is de verdediger wel weer beschikbaar.

Feyenoord-trainer Brian Priske mist naar eigen zeggen negen spelers in de kwartfinale bij PSV (18.45 uur), zo gaf hij aan op zijn persconferentie. Daarbij kwam maandag ook het vertrek van spits Santiago Giménez naar AC Milan. De club is nog druk bezig een opvolger vast te leggen.

Bekertoernooi

Priske vond het moeilijk te zeggen of het seizoen is mislukt als zijn ploeg woensdag wordt uitgeschakeld in het bekertoernooi. "We gaan voor de tweede plek en de beker, maar het loopt niet altijd zo makkelijk. Ik zal zeker ontgoocheld zijn als wij niet de halve finales halen, maar het is niet zo makkelijk te zeggen dat het seizoen dan een fiasco is", zei de Deen.

In de Eredivisie is de achterstand op nummer 2 Ajax 12 punten. Feyenoord is wel nog actief in de Champions League, waarin het later deze maand AC Milan treft in de tussenronde.

"Wij gaan zo lang het mogelijk is voor de tweede plek. Daar gaan we alles aan doen. Ons probleem is de continuïteit op het veld en de vele blessures. Dat maakt het soms moeilijker om een resultaat te halen. De ene keer lukt dat heel mooi, de andere keer weer niet. Maar ik vind zeker dat we goede wedstrijden hebben gespeeld dit seizoen, zeker in de Champions League", aldus de opvolger van Arne Slot.

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

4 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

6 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

7 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

8 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

9 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

10 uur geleden